[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۳
  • دوره جدید

نمایشگاه هفته دفاع مقدس مستقر در ساختمان مرکزی علوم پزشکی شیراز، روزنامه شیراز نوین

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، رئیس دانشگاه ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس، از دست اندرکاران برپایی این نمایشگاه تقدیر کرد.
دکتر «مهرزاد لطفی» امنیت و آرامش حاکم بر کشور و پیشرفت روز‌افزون جامعه را مرهون ایثارگری، فداکاری و از جان‌گذشتگی شهیدان عنوان کرد و با تأکید بر ضرورت پاسداشت هفته دفاع مقدس و خاطرات هشت سال جنگ تحمیلی، این هفته را نمادی از دلاوری جوانان این مرز و بوم در هشت سال جنگ تحمیلی و حفظ وطن و مردم ایران اسلامی دانست.
او با اشاره به نقش تأثیرگذار نیروهای داوطلب بسیجی در مبارزه با کرونا ویروس، افزود: بسیج در عرصه‌های‌ مختلف از هشت سال جنگ تحمیلی گرفته تا محافظت از حرم‌های‌ اهل بیت(ع) و اکنون نیز در جنگ با کروناویروس فعال بوده و این بر هیچکس پوشیده نیست.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز اظهار کرد: اگر وضعیت استان فارس در مدیریت کروناویروس مطلوب بوده، بخشی از آن را مدیون مشارکت بسیجیان تلاشگر هستیم که در حوزه‌های‌ مختلف مانند پیشگیری، درمان، نظارت بهداشتی بر مبادی ورودی استان و تولید ماسک فعالیت چشمگیری داشته‌اند. دکتر لطفی تأکید کرد: زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهیدان، با برپایی نمایشگاه‌ها و یادآوری رشادت‌های‌ آنان به نسل‌های‌ جوان میسر است تا بتوانیم الگوهای پیشرفت جامعه و حفظ امنیت و آرامش مردم کشور را احیا کنیم.
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی فارس نیز در آیین افتتاح نمایشگاه هفته دفاع مقدس، این هفته را با بیان یاد و خاطره سلسله خدمات ارزنده بسیجیان در دفاع مقدس تا مدافعان حرم و مدافعان سلامت گرامی داشت. دکتر فرخ بهارلوئی افزود: در هشت سال دفاع مقدس نیروهای بسیجی بهداشت و درمان در قالب فعالیت در بهداری و پشتیبانی حضور فعال داشتند، اما در حال حاضر نقش ویژه ای در صف اول مبارزه با کرونا دارند.
او ادامه داد: در این بحران یک بار دیگر جایگاه پزشکی و پیراپزشکی به نمایش گذاشته شد که جای تقدیر دارد و امیدواریم با وحدت رویه و همکاری‌های‌ بین بخشی، این ویروس منحوس را شکست دهیم.
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی فارس با قدردانی از حمایت‌های‌ جهادگونه دکتر لطفی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز به عنوان فرمانده میدانی عملیات مبارزه با کروناویروس، اظهار کرد: همکاری و همدلی مجموعه سلامت فارس با مدیریت مطلوب رئیس و معاونان دانشگاه، باعث پیشرو بودن دانشگاه علوم پزشکی شیراز در بیشتر عرصه ها به ویژه مدیریت در بحران کرونا شده است.
نمایشگاه هفته دفاع مقدس مستقر در ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از سی و یکم شهریور تا هفتم مهر سال جاری برپا است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی