[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۳
  • دوره جدید

شهردار صدرا: حرکت جهادی، سرمایه عظیم ملت ایران برای عبور از بحران‌هاست، روزنامه شیراز نوین

شهردار صدرا:
حرکت جهادی، سرمایه عظیم ملت ایران
برای عبور از بحران‌هاست

دکتر پرنیان، شهردار صدرا از تولید و انتشار نماهنگ در پناه حسین(ع) به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس و تقارن آن با ایام سوگواری حضرت اباعبدا... الحسین(ع) خبر داد.
به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری صدرا، دکتر پرنیان با اشاره به عظمت و جایگاه دفاع در اسلام، دفاع همه جانبه 8 ساله ملت بزرگ ایران را مقدس‌ترین دفاع بشری دانست و اظهار داشت: دفاع مقدس 8 ساله در راستای رسالت انبیاء الهی و استمرار خط سرخ شهادت حضرت اباعبد ا... الحسین(ع) بود که برکات آن تنها به عرصه‌های‌ امنیتی و نظامی و حراست از مرزهای سرزمینی ما خلاصه نشده است.
وی با اشاره به رشادت‌های رزمندگان، ایثارگران، خانواده‌های‌ معظم شهدا و آحاد مردم چه در جبهه و چه در پشت جبهه ها، افزود: دفاع مقدس، دفاع از آرمان‌ها و مرزهای عقیدتی ملتی است که می‌خواهد سربلند و استوار رشد کند و در پناه محمد و آل محمد(ص) انقلاب خود را به کمال مادی و معنوی برساند.
شهردار صدرا با اشاره به مشکلات کنونی کشور از جمله مسائل اقتصادی خاطرنشان ساخت: حرکت جهادی و روحیه ایثارگری و مقاومتی که از دفاع مقدس 8 ساله به ارمغان آوردیم، سرمایه عظیم ملت ایران برای عبور از بحران‌هاست. هرچه از این فرهنگ بهره بیشتری ببریم، مقاوم‌تر، انقلاب را به اهداف آن نزدیک‌تر می‌کنیم.
دکتر پرنیان با اشاره به برنامه‌های‌ شهرداری در هفته دفاع مقدس گفت: انجام مسابقات و روزشمار دفاع مقدس در فضای مجازی، دیدار با خانواده‌های‌ معظم شهدا، تجلیل از فرزندان شاهد شاغل در شهرداری و همچنین تولید و انتشار نماهنگ در پناه حسین(ع) همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در محل یادمان شهدای گمنام شهر صدرا به همراه فضاسازی شهری از جمله اقدامات این شهرداری در این هفته است.
وی افزود: در آخرین روز از هفته دفاع مقدس نیز نشست صمیمی با رزمندگان و ایثارگران شهر صدرا در کنار یادمان شهدای گمنام با همکاری شرکت عمران صدرا و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و دستورالعمل‌های‌ بهداشتی برگزار خواهیم کرد تا از نزدیک ارادت خود را محضر ایثارگران و رزمندگان این شهر ابراز نماییم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی