[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۶
  • دوره جدید

رئیس دانشگاه پیام نور فارس: عملیات عمرانی احداث یادمان شهدای گمنام آغاز شد ، روزنامه شیراز نوین

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، فاز اول عملیات عمرانی احداث یادمان شهدای گمنام در دانشگاه پیام نور شیراز آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان فارس، در این آیین که با حضور جمعی از خانواده شهدا، ایثارگران، مدیران ارشد و ستادی دانشگاه، اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه، بسیج دانشجویی و... برگزار شده بود، رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس با تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: یادمان دو شهید گمنام دانشگاه پیام نور با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال و در سه فاز از محل اعتبارات دانشگاه و همکاری خیرین احداث خواهد شد.
وی اظهار داشت: امنیت و آرامش امروز، مرهون خون شهداست. امروز همه مسئولیتی بزرگ در قبال شهدا داریم چرا که برای هر پست و صندلی مسئولیتی در جمهوری اسلامی، خون‌های‌ ارزشمندی تقدیم  انقلاب شده است. دکتر صیف با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجوی دانشگاه پیام نور استان فارس، حضور دو شهید گمنام در دانشگاه پیام نور شیراز را همچون دو مرواید درخشان، موجب خیر و برکت برای این مرکز دانشگاهی ذکر کرد و اظهار داشت: ما شرمنده شهدا هستیم چرا که به دلیل شرایط مالی دانشگاه در طول 3 سال گذشته علیرغم همه پیگیری‌ها موفق به احداث یادمان شهدا نشدیم اما امروز خوشحالیم که با یاری خداوند بزرگ مرحله اول ساخت این یادمان آغاز و تا پایان سال فاز اول آن به بهره‌برداری خواهد رسید.
حجت الاسلام ثابت، مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه پیام نور استان فارس نیز در این مراسم، همزمان شدن آغاز هفته دفاع مقدس با مراسم  کلنگ‌زنی یادمان شهدای گمنام را به فال نیک گرفت. وی در بخشی از سخنان خود اظهار داشت: بر اساس آموزه‌های‌ قرآن، وقتی انسان ببیند اسلام در خطر است نباید منفعلانه برخورد کند بلکه حتی اگر در دل دشمن حضور داشته باشد، باید برای دفاع از اسلام جانفشانی کند.
وی با اشاره به فداکاری رزمندگان اسلام در طول جنگ تحمیلی خاطرنشان کرد: شهدا و ایثارگران در ۸ سال دفاع مقدس برای دفاع از ارزش‌ها و حفظ انقلاب، به لذت‌های‌ دنیوی و زرق و برق دنیا پشت پا زدند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه پیام نور استان فارس ابراز امیدواری کرد با بکارگیری همه ظرفیت‌های‌ درونی و بیرونی،  بنای آبرومند و در شأن شهدا در دانشگاه پیام نور شیراز احداث شود.
دکتر احمدی رئیس دانشگاه پیام نور شیراز نیز در این مراسم از تلاش‌های صورت گرفته توسط بخش‌های مختلف دانشگاه پیام نور استان فارس و مرکز شیراز قدردانی کرد و ابراز امیدواری نمود با ایجاد یادمان شهدا، تپه شهدای دانشگاه پیام نور شیراز به مرکز اصلی فعالیت‌های‌ فرهنگی و شهدا محور تبدیل شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی