[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۲
  • دوره جدید

تأکید بر هم‌افزایی ظرفیت سازمان‌ها در راستای خدمت به مردم، روزنامه شیراز نوین

سردار بوعلی گفت: هم‌افزایی و تعامل بسیج و سپاه با ارگان‌ها و سازمان‌ها و کمک به مسئولین و دولت با تعامل خیرخواهانه دنبال می‌گردد.
به گزارش روابط عمومی سپاه فجر، سردار یداله  بوعلی، فرمانده سپاه فجر استان فارس در دیدار با مدیر عامل شرکت برق فارس با ت‌کید بر اینکه برای بهینه شدن امور همه سازمان‌ها نیاز به تعامل و هم‌افزایی دارند، گفت: هم‌افزایی بین دستگاهی جهت  رفع مشکلات مردم و شتاب‌بخشی به خدمات است بنابراین هماهنگ و همگام بودن دستگاه‌ها و سازمان‌ها و ایجاد تعامل و هم‌افزایی یک ضرورت انکار‌ناپذیر است.
وی با اشاره به اینکه سپاه دارای تجارب ارزنده در خدمت به مردم به ویژه در مناطق محروم و کم‌برخوردار است، گفت: سپاه نقش تسهیل‌کننده امور در ارتباطات بین دستگاهی دارد و ظرفیت بسیج و سپاه هر کجا به کار گرفته شده قطعاً تأثیر فعالیت‌های عمرانی و اثری که در توسعه و محرومیت‌زدایی داشته است نیز دوچندان شده است.
فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه هم اکنون ۲۲ قشر تخصصی بسیج در استان فارس فعال هستند، گفت: شرکت برق منطقه‌ای استان فارس می‌تواند با بهره‌گیری از ظرفیت بسیج مهندسین از نقش تسیهل‌کننده بسیج  در امور عمرانی و مهندسی بیشتر استفاده کند.
سردار بوعلی خاطرنشان کرد: هم‌افزایی و تعامل بسیج و سپاه با ارگان‌ها و سازمان‌ها و کمک به مسئولین و دولت با تعامل‌خیرخواهانه دنبال می‌گردد.
مدیر عامل برق منطقه‌ای فارس نیز فضای کنونی در استان فارس و در زیر مجموعه شرکت برق منطقه‌ای این استان را فضای کار و تلاش و از خودگذشتگی برای‌تأمین و انتقال برق مطمئن و پایدار دانست و اظهار داشت: با همین روحیه کار و تلاش فرزندان متخصص این سرزمین در این شرکت توانستند به خوبی با مدیریت بار و تقسیم و توزیع انرژی در برهه‌های مختلف به رغم برخی از چالش‌های موجود روزهای اوج مصرف را مدیریت کنند و بدون داشتن قطع برق برنامه‌ریزی شده استان فارس را از این روزهای پر مصرف تابستانی عبور دهند.
مهندس غلامرضا نصیری خاطرنشان کرد: بدون تردید با بهره‌گیری از روحیه تعاملی سپاه و هم‌افزایی با نیروهای مردمی بسیج می‌توانیم در سال جهش تولید گام‌هایی محکم و استوار در راستای خدمت به مردم به ویژه در مناطق محروم و کم‌برخوردار برداریم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی