[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۷
  • دوره جدید

سرمایه‌گذاران را دلسرد نکنیم ، روزنامه شیراز نوین

استاندارفارس گفت: شرکت شهرک‌‌های‌صنعتی استان باید گزارش موفقیت‌ها و اقدامات صورت گرفته را از طریق رسانه‌‌های‌مختلف به اطلاع افکار عمومی برساند. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت‌الله رحیمی در دیدار اعضای هیئت‌مدیره شرکت شهرک‌‌های ‌صنعتی استان با بیان این که شناسایی واحدهای راکد در همه شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان یکی از اولویت‌‌های‌هیئت مدیره باشد، اظهارداشت: تعداد واحدهای مشکل‌دار، نوع مشکلات واحدهای تولیدی، دلایل بروز این مشکلات و راه‌‌های‌ رفع این مشکلات باید جمع‌آوری و دسته‌بندی شود.
نماینده عالی دولت در استان فارس تصریح کرد: باید هر ماه تعدادی از واحدهای صنعتی راکد به چرخه تولید بازگردانده شوند.
وی تعیین تکلیف اراضی واگذار شده به متقاضیان ایجاد واحدهای تولیدی را از دیگر اولویت‌‌های‌شرکت شهرک‌‌های‌صنعتی فارس دانست و ادامه داد: در این زمینه نباید مانع فعالیت افرادی شد که قصد فعالیت دارند ولی به دلایلی دچار مشکلاتی شده‌اند.
استاندارفارس خواستار اولویت‌بندی در راه‌اندازی و توجه به مشکلات شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان شد و گفت: نباید با کمبود زیرساخت‌ها در شهرک‌هایی که متقاضیان زیادی دارد موجب دلسردی سرمایه‌گذاران و روگردانی آن‌ها از سرمایه‌گذاری در استان شویم.
دکتر رحیمی با تأکید بر این که مشکلات شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان فارس باید دسته‌بندی و راه‌‌های‌ رفع آن‌ها باید مشخص شود، گفت: فرایندهای اداری در صدور مجوزها و راه‌اندازی واحدهای تولیدی باید تسریع شود و شرکت شهرک‌ها باید کلیه اقدامات اداری را انجام داده و با صدور مجوزهای بی‌نام زمینه تسهیل در سرمایه‌گذاری و ایجاد واحدهای تولیدی را فراهم کند. نماینده عالی دولت در استان فارس ادامه داد: شرکت شهرک‌‌های‌صنعتی استان نباید به انتظار تقاضای سرمایه‌گذاران بماند و باید با ایجاد تیم‌‌های‌جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی برای جلب سرمایه‌گذاری در استان تلاش کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی