[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۲
  • دوره جدید

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس: آرامش امروز ما مدیون خون شهدا است، روزنامه شیراز نوین

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با یادآوری وصیت‌نامه‌های شهدا گفت: شهدا همواره در وصیت‌نامه‌های خود بر توجه به فرامین اسلام و تبعیت از ولایت فقیه تأکید کردند. به گزارش ایكنا از فارس، صابر سهرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، اول مهر در دهمین آیین «سه‌شنبه‌های تکریم» استان فارس که همزمان با هفته دفاع مقدس با تجلیل از خانواده شهید مجید شجاعی از شهرستان کازرون برگزار شد، گفت: شهدا رفتند و جان خود را وقف دفاع از کشور کردند تا آرامش کنونی را شاهد باشیم و همه امنیت، عزت و آرامش کنونی به خاطر جانفشانی شهدا و ایثارگران است. وی با تأکید بر اینکه آنچه که شهدای عزیز انجام دادند قابل وصف به وسیله زبان و قلم نیست، افزود: طرح ملی «سه‌شنبه‌های تکریم»، چند ماهی است که توسط ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد کشور و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی راه‌اندازی شده است و با توجه به بیماری کرونا به‌صورت مجازی برگزار خواهیم کرد تا از برکات آن بهره‌مند شویم. سهرابی ادامه داد: شهدا همواره به موضوع توجه به فرامین اسلام و تبعیت از ولایت فقیه تأکید کردند و در وصیت‌های خود نیز نوشته‌اند و وصیت این عزیزان را باید سرمشق کار خود قرار دهیم.
مدیركل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به اینکه وظیفه ما، خدمت به خانواده‌های شهداست، تأکید کرد: امیدوارم خانواده شهدا ما را دعا کنند و مورد راهنمایی‌های خود قرار دهند.
همچنین در ادامه این آیین، به‌مناسبت هفته دفاع مقدس مهدی هنرجویان از یادگاران دفاع مقدس و فرزند شهید «ابراهیم آب‌شیرینی (هنرجویان)» از کارمندان اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس نیز تجلیل شد. یادآور می‌شود، دهمین آیین طرح ملی «سه‌شنبه‌های تکریم» استان فارس، همزمان با هفته دفاع مقدس و بزرگداشت چهلمین سالگرد این ایام با دیدار و تجلیل محمدرضا بشارتی، مدیر کانون فرهنگی ـ هنری شهید رجایی مسجد حاج قنبر نیاکان، حجت‌الاسلام محمد صباحی، امام جمعه و داریوش دهقان،‌ فرماندار شهرستان کازرون و سایر مسئولان محلی با خانواده شهید مجید شجاعی برگزار شد که با حضور مجازی حجت‌الاسلام حسین امیدی، مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد استان فارس همراه بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی