[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

هفته دوازدهم لیگ برتر هندبال مرودشتی‌ها به دنبال هفتمین پیروزی، روزنامه شیراز نوین

گروه ورزش- م. حامد: شگفتی ساز مسابقات لیگ برتر هندبال کشور، امروز در اصفهان به میدان می‌رود.
هیئت هندبال مرودشت که به تازگی مشکلات مالی را رفع شده می‌بیند، حالا با روحیه‌ای بهتر و خیالی راحت‌تر به میدان می‌رود. آنها در دو بازی دور برگشت موفق به کسب پیروزی شده اند و به این ترتیب سه پیروزی متوالی در این رقابت‌ها به دست آورده و در رتبه چهارم قرار گرفته اند. مرودشتی‌ها در صورتی که فولاد مبارکه را در زمینش شکست دهند، با این تیم در رتبه سوم هم امتیاز خواهند شد؛ ولی از نظر تفاضل گل، شرایط صعود به رتبه سوم را نخواهند داشت. مگر این که با اختلاف ده گل حریفشان را شکست دهند که بسیار بعید به نظر می‌رسد.
بازی رفت دو تیم، جمعه پنجم آذر در مرودشت برگزار شد و میزبان با نتیجه 26-25 حریف اصفهانی را مغلوب کرد. این اولین بازی تیم مرودشتی در این بازی‌ها بود که با نام نوین قطره پارسه بازی‌ها را آغاز کرده بود.
شاگردان کونجانی در بازی‌های خارج از خانه این فصل، 2 پیروزی و 3 شکست در کارنامه دارند. تعداد گل‌های زده خارج از خانه نماینده شایسته مرودشت، از تعداد گل‌های خانگی نماینده اصفهان بیشتر است. این موضوع می‌تواند یکی از برتری‌های مرودشتی‌ها پیش از آغاز این بازی باشد؛ ضمن این که تیم اصفهانی در بیشتر بازی‌های خانگی‌شان در کسب پیروزی ناکام بوده اند. آنها در دو بازی آخرشان در اصفهان برابر رقبا به تساوی رسیده اند و پیش از این دو تساوی نیز، 2 پیروزی و 1 شکست خانگی در کارنامه داشته اند و می‌توان گفت پیروزی در این دیدار برای تیم اوج گرفته هیئت هندبال مرودشت، دور از دسترس نخواهد بود.
بازی تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان اصفهان و هیئت هندبال مرودشت، ساعت 16 امروز در اصفهان آغاز خواهد شد.
تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان هم، جمعه‌ای که گذشت، فولاد مبارکه سپاهان را در زمینش با نتیجه‌ای عجیب و غریب در هم کوبید. تیم پرقدرت شهید چمران، موفق‌ترین تیم ورزشی استان در مسابقات کشوری موفق شد با نتیجه 36 بر 8 نماینده اصفهان را شکست دهد و با 18 امتیاز همچنان بدون شکست و با تفاضل گل مثبت 112 در صدر جدول قرار دارد و به نظر می‌رسد بتواند یک قهرمانی شیرین را به اهالی لارستان و ورزش بحران زده فارس تقدیم کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی