[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۵
  • دوره جدید

رتبه نخست جذب حامیان ایتام را داریم ، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: میانگین سرانه دریافتی در استان ۷۲۶ هزار تومان است که این رقم در سرانه دریافتی محسنین ۲۴۷هزار تومان می‌باشد، که مقداری از میانگین کشوری بالاتر است.
استاندار فارس گفت: میانگین سرانه دریافتی در استان  726 هزار تومان است که این رقم در سرانه دریافتی محسنین 247هزار تومان می‌باشد، که مقداری از میانگین کشوری بالاتر است. 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس دکتر عنایت‌الله رحیمی در جلسه طرح «هر کارمند حامی فرزند معنوی» که به صورت ویدیوکنفرانس و با حضور جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور برگزار شد، با گرامی داشت ایام هفته دفاع مقدس و با  اشاره به تلاش‌ها انجام گرفته در افزایش جذب حامیان این طرح گفت: تشکیل دبیرخانه، حضور مدیران کل دستگاه‌ها  و برگزاری جلسات ویژه و ابلاغ به فرمانداران و تهیه فرم داوطلبی  از جمله فعالیت‌های انجام گرفته برای افزایش مشارکت کارکنان دولت در حمایت از ایتام بوده است.  وی با تقدیر از تلاش‌های کمیته  امداد در اجرای این طرح اظهار داشت: اکنون بیش از  نه هزار و 212 نفر ایتام زیر پوشش این طرح قرار دارند و همچنین محسنین استان بیش از   14 هزار و 405 نفر می‌باشد و در این راستا بیش از یک هزار و 629نفر حامی طرح اکرام وجود دارد، که از این میزان بیش از 40میلیارد تومان از حامیان ایتام و بیش از 21 میلیارد تومان از حامیان طرح محسنین وصول شده است.  نماینده عالی دولت در استان فارس افزود: میانگین سرانه دریافتی در استان  726 هزار  تومان است که این رقم در سرانه دریافتی محسنین 247هزار تومان می‌باشد که مقداری از میانگین کشوری بالاتر است. دکتر رحیمی خاطر‌نشان کرد: میانگین سرانه پرداختی حامیان اکرام یک میلیون و یکصدو نوزده هزار میلیارد ریال است که برآورد سالیانه  ما وصول 104 میلیارد تومان بوده که از این میزان تاکنون 61 میلیارد تومان وصول شده است.   استاندار فارس با ابراز خرسندی از اقدامات انجام گرفته در این طرح گفت: خوشبختانه با حمایت خیران، فارس در چهار سال متوالی موفق به کسب رتبه اول کشور شده و در این زمینه بیش از 80  هزار حامی جذب شده است. 
وی خاطر نشان کرد: بیش از هشت درصد رشد در سال 95  نسبت به سال 94، 30 درصد رشد نسبت به سال 95، 36 در صد  رشد در سال 97 و در سال 98  بیش از 52 درصد در وصول  رشد حاصل شده است.  
گفتنی است این جلسه با طرح نظرات خیران فارس و سخنرانی معاون اول رئیس‌جمهور پایان یافت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی