[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۶
  • دوره جدید

شهدای مدافع سلامت مصادیق ایثار و خدمت خالصانه‌اند، روزنامه شیراز نوین

ایسنا- فرمانده سپاه فجر استان فارس، شهدای مدافع سلامت را مصادیق بارز و مشهود ایثار و خدمت صادقه دانست و بر لزوم قدردانی از آنان تأکید کرد.
سردار سرتیپ یدالله بوعلی که به مناسبت هفته دفاع مقدس، با حضور در بیمارستان علی‌اصغر، از زحمات کادر درمانی این مرکز قدردانی کرد، گفت: تجلیل از پزشکان، پرستاران و کادر بهداشت و درمانِ فعال در عرصه مقابله با بیماری کرونا یکی از وظایف مهم مسئولان است و نباید بگذاریم یاد و نام شهدای مدافع سلامت به فراموشی سپرده شود.
به گزارش ایسنا به نقل از تنویر، بوعلی در این مراسم با بزرگداشت فرارسیدن چهلمین سالگرد دفاع مقدس، گفت: دوران دفاع مقدس دوران تجلی روحیه جهادی در صحنه دفاع از انقلاب اسلا‌می‌است و آنچه باعث پیروزی رزمندگان بر مشکلات و سختی‌های آن دوران شد تقوا و ایمان راسخ به وعده‌های الهی بود.
وی با بیان اینکه مجاهدت پزشکان و پرستاران در عرصه مقابله با بیماری کرونا یاد صحنه‌های ایثارگری این قشر در دوران دفاع مقدس را برای انسان زنده ‌می‌کند، گفت: کادر بهداشت و درمان با تکیه بر روحیه جهادی و با شجاعت در خط مُقدم مقابله با ویروس کرونا حضور نقش‌آفرینی کرده و با از جان گذشتگی و ایثار، جان بسیاری از مردم را  نجات داده‌اند.
فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه پزشکان و پرستاران نشان دادند روحیه جهادی و بسیجی همچون خون در رگ‌های ملت ایران در جریان است، گفت: شهدای مدافع سلامت و پزشکان و پرستارانی که امروز در بیمارستان حضرت علی اصغر (علیه السلام) در حال خدمت‌رسانی به مردم هستند به همراه تمام کادر بهداشت و درمان کشور که در عرصه دفاع از سلامت مردم در حال تلاش و مجاهدت هستند نمونه‌هایی از مصادیق ایثار و خدمت خالصانه هستند.
بوعلی با بیان اینکه در موضوع مقابله با بیماری کرونا سپاه و بسیج در کنار پزشکان و پرستاران و حا‌می‌آنان هستند، گفت: تجلیل از پزشکان، پرستاران و کادر بهداشت و درمانِ فعال در عرصه مقابله با بیماری کرونا یکی از وظایف مهم مسئولان است و نباید بگذاریم یاد و نام شهدای مدافع سلامت به فراموشی سپرده شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی