[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۸
  • دوره جدید

متقاضیان تدریس به دانشگاه جامع علمی کاربردی فارس مراجعه کنند، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان فارس، دکتر حبیب دانش منش، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان فارس در پی اعلام رئیس دبیرخانه و دبیر هیئت اجرایی جذب دانشگاه جامع علمی کاربردی از فراخوان دعوت به همکاری متقاضیان تدریس در مراکز آموزش غیردولتی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی سال 99 از روز دوشنبه 31 شهریورماه سالجاری گفت: مهلت ثبت‌نام در این فراخوان تا 30 مهر 99 می‌باشد. وی افزود: به منظور تأمین مدرسان مراکز آموزش علمی کاربردی در سطح استان از بین افراد متخصص، مجرب و بومی واجد شرایط در رشته‌های مورد نیاز دعوت به همکاری می‌شود.
دکتر حبیب دانش‌منش اظهار داشت: فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری حرفه‌ای و تخصصی و دانشجویان دکتری در 33رشته فنی، کشاورزی، انسانی و هنری به شرط داشتن حداقل معدل 5/15 و در سایر موارد معدل‌های A و B و معدل‌های 4 و 3 و در صورت عدم ثبت معدل در آخرین مدرک تحصیلی ارائه شده، ریز نمرات معتبر (مهمور به مهر دانشگاه محل تحصیل) آن مقطع می‌توانند تا تاریخ 30 مهرماه سال جاری به مدت 4 هفته با مراجعه به سامانه جذب و مدرسان به آدرس: http://jam.uast.ac.ir اقدامات لازم برای مراحل ثبت‌نام را انجام دهند.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان فارس ادامه داد: ملاک ثبت‌نام متقاضیان در این فراخوان، تکمیل فرم‌های سامانه، پرداخت وجه اولیه ثبت‌نام و اخذ کد رهگیری می‌باشد.
اوگفت: دارندگان مدارک دوره‌های تحصیلی الکترونیکی، غیرحضوری، نیمه حضوری یا مجازی مجاز به ثبت‌نام نبوده و پرونده این قبیل افراد بررسی نمی‌شود. رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان فارس عنوان کرد که شرط سنی در این فراخوان حداقل 28 و حداکثر 70 سال است و متولدین بعد از 31/6/1329 و قبل از 31/6/1371 مجاز به شرکت در این فراخوان می‌باشند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی