[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۲
  • دوره جدید

روز معرفی دانشگاه علوم پزشکی شیراز مجازی برگزار شد ، روزنامه شیراز نوین

  محمد شبیری- گروه خبر 
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از برگزاری مراسم روز معرفی دانشگاه خبر داد. دکتر محسن مقدمی افزود: هدف از برگزاری این مراسم، آشنایی بیشتر داوطلبان کنکور سراسری با رشته‌های مختلف علوم پزشکی است. وی اضافه کرد: داوطلبان کنکور سراسری با شرکت در این برنامه، با فرصت‌های شغلی و رشته‌های مختلف دانشگاه علوم پزشکی شیراز آشنا می‌شوند و می‌توانند برنامه‌ریزی دقیق‌تر و مناسب‌تری برای انتخاب رشته و آینده شغلی خود داشته باشند. دکتر مقدمی ادامه داد: امسال مراسم روز معرفی دانشگاه به صورت مجازی از اول تا پنجم مهر 99 برگزار می‌شود و برنامه‌های متنوعی برای آن در نظر گرفته شده است. علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت مربوطه به آدرس
https://gt.sums.ac.ir/Page-OpenDayMain/fa/319 به صورت مجازی از دانشکده‌های مختلف بازدید کرده و با امکانات، توانمندی‌ها و رشته‌های مختلف آنها آشنا شوند.  معاون آموزشی دانشگاه گفت: امکان مکالمه آنلاین با اساتید، دانشجویان و مسئولان دفاتر استعداد درخشان در روزهای اول، دوم و پنجم مهر از ساعت 8 صبح تا 15 فراهم است. 
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه وبینار نحوه انتخاب رشته با همکاری مشاوران آموزش و پرورش برای داوطلبان در شهریور برگزار شد، اضافه کرد: وبینارهایی نیز برای معرفی رشته‌ها و امکانات دانشکده‌ها با حضور اساتید مجرب در روز معرفی دانشگاه برگزار می‌شود و از دیگر برنامه‌هایی که برای این مراسم در نظر گرفته شده، امکان مشاوره تلفنی انتخاب رشته رایگان است که در روزهای اول، دوم و پنجم مهر از ساعت 8 صبح تا 15 فراهم شده است. 
دکتر مقدمی اضافه کرد: مخاطبان اصلی ما در این برنامه پنج روزه، داوطلبان شرکت‌کننده در کنکور امسال هستند و در کنار آن دانش‌آموزانی که در سال‌های آینده داوطلب کنکور هستند، خانواده آنها و تمامی کسانی که علاقه‌مند آشنایی با فرصت‌ها و زمینه‌های کاری رشته‌های مختلف موجود در دانشگاه علوم پزشکی شیراز هستند که می‌توانند از برنامه‌های متنوع این مراسم استفاده کنند.
دانشگاه علوم پزشکی شیراز با قدمتی بیش از هفتاد سال از جمله دانشگاه‌های مطرح کشور است که هم اکنون بالغ بر 10هزار دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند و 234 رشته تحصیلی در مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در این دانشگاه فعال است. 
در دانشگاه علوم پزشکی شیراز بیش از 900 استاد برجسته در 17 دانشکده در حال آموزش به دانشجویان هستند. همچنین در حال حاضر، بالغ بر 60 دانشجوی نخبه و هزار دانشجوی استعداد درخشان، دانشگاه علوم پزشکی شیراز را برای تحصیل انتخاب کرده اند. وجود 64 مرکز تحقیقات، 7 مرکز رشد، 23 شرکت دانش‌بنیان، 125 واحد فناور و یک مرکز نوآوری و شتاب‌دهنده در دانشگاه علوم پزشکی شیراز بستری مناسب را برای آموزش، پژوهش و فعالیت‌های فناورانه فراهم کرده است. همچنین، امکانات فرهنگی و ورزشی دانشگاه در کنار جاذبه‌های فرهنگی مذهبی شیراز محیطی آرام و با نشاط را برای دانشجویان ایجاد کرده است. ضمن اینکه با توجه به شرایط خاص امسال، دانشگاه علوم پزشکی شیراز از بستر مناسبی برای آموزش مجازی دانشجویان برخوردار است و مجموعه دانشگاه پذیرای ورود دانشجویان برتر و نخبه به این محیط غنی، پویا و با نشاط هستند. مراسم روز معرفی دانشگاه امسال در روزهای اول تا پنجم مهر به صورت مجازی به همت اداره استعدادها و عملکردهای درخشان دانشگاه علوم پزشکی شیراز و همکاری اداره کل آموزش و پرورش فارس برگزار می‌شود. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس
https://gt.sums.ac.ir/Page-OpenDayMain/fa/319 مراجعه کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی