[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۰
  • دوره جدید

راز مردمان چین و کره برای از بین بردن چروک صورت، روزنامه شیراز نوین

از بین بردن چروک صورت از قبیل چروک دور چشم و چروک پیشانی برای زیبایی و جوانی پوست صورت بسیار مؤثر است.
به گزارش بهداشت نیوز- کلاژن ماده‌ای است که پوست را از چروکیدگی و استخوان‌ها را از پوکی محافظت می‌کند و مانند یک چسب در بدن عمل می‌کند. کلاژن نه تنها ماده مفیدی برای استخوان‌ها و قلب است بلکه برای زیبایی و جوانی پوست نیز بسیار مفید می‌باشد زیرا کلاژن سبب استحکام پوست در برابر چروک شدن می‌شود.
 داشتن پوست صاف و سالم سبب جوان‌تر به نظر رسیدن می‌شود. برای داشتن پوستی صاف و سالم باید بدن شما از لحاظ موادی مانند کلسیم و پروتئین غنی باشد تا قابلیت انعطاف افزایش یافته و با افزایش سن پیری به سراغ پوست نیاید.
تأثیر شگفت انگیز پای مرغ در از بین بردن چروک صورت
کلاژن نوعی پروتئین است که با افزایش سن از میزان آن کاسته می‌شود و عوارضی مانند شلی و چین و چروک‌های پوستی به دنبال دارد.
برای از بین بردن چروک پوست کرم‌های حاوی کلاژن زیادی در بازار موجود است که تأثیری روی کلاژن سازی ندارند چون کلاژن، پروتئین بافت درشت است و کرم‌های حاوی کلاژن خیلی از سطح پوست جذب نمی‌شوند اما کلاژن‌های تزریقی مثل هیالورونیک اسیدها تقریباً مؤثرند و برای پر کردن خط خنده یا حجم دادن استفاده می‌شوند اما کلاژن‌های تزریقی معمولاً گران قیمت هستند.
 به جای استفاده از کلاژن تزریقی و موضعی می‌توانید از غذاهایی استفاده نمایید که کلاژن دارند. کلاژن - پروتئین و کلسیمی که بدن شما برای جوانی و زیبایی نیاز دارد در پای مرغ وجود دارد. پای مرغ منبع غنی از کلسیم و پروتئین کلاژن است که مصرف آن سبب استحکام و زیبایی بدن می‌شود. راز داشتن پوستی صاف و زیبا چینی‌ها علاقۀ آنها به مصرف پای مرغ است.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی