[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۱
  • دوره جدید

بانوان صدرا قهرمان شدند، روزنامه شیراز نوین


بانوان صدرا قهرمان مسابقات مجازی هنرهای فردی کونگ‌فو به مناسبت هفته دفاع مقدس شدند. طی گزارش روابط عمومی هیئت کونگ‌فو و هنرهای رزمی شیراز مسابقات هنرهای فردی که با همکاری هیئت کونگ‌فو و کانون بسیج ورزشکاران سپاه ناحیه ثارا... برگزار گردید، تیم شهر صدرا به مربیگری استاد نجمه بهارلو به قهرمانی دست پیدا کرد. این دوره از مسابقات در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار گردید و بعد از تیم شهر صدرا، تیم شیراز و باشگاه المپیک به مقام‌های بعدی دست پیدا کردند.
مرضیه تولایی، نائب رئیس هیئت کونگ‌فو شیراز دراین باره گفت: این دوره از مسابقات که با همت کانون بسیج ورزشکاران ناحیه سپاه ثارا... برگزار گردید با شور و حال خاصی بین ورزشکاران انجام گردید و واقعاً بعد از چندی که ورزشکارانمان نتوانسته بودند تمریناتشان را به صورت جدی پیگیری کنند یک محک خوب و جدی داشتند و توانستند یک رقابت سالم در فضای مجازی داشته باشند. نجمه بهارلو، نائب رئیس هیئت کونگ‌فو شهر صدرا و مربی تیم شهر صدرا نیز گفت: خوشحالیم که تیم شهر صدرا به قهرمانی رسید و تمام تلاشمان بر این است که تیم شهر صدرا در کشور نیز بتواند بهترین نتایج را کسب نماید. بهارلو افزود: از تمام عزیرانی که در این راه ما را حمایت کردند تشکر و قدردانی را دارم از جمله:
از فرمانده ناحیه مقاومت سپاه ثارا...، سرهنگ موسی زارعی 
مدیر کانون ورزشکاران سپاه ثارا...، جناب دکتر فریدون پویا 
اداره ورزش و جوانان شهر صدرا 
رئیس هیئت شهر صدرا، علیرضا بهارلو 
نائب رئیس کونگ‌فو شیراز، مرضیه تولایی
رئیس هیئت کونگ‌فو، شیراز رضا بهارلو 
و تمام شرکت‌کنندگان، مربیان، داورانی که در این برنامه حضور پررنگی داشتند.
در پایان مرضیه تولایی، نائب رئیس هیئت کونگ‌فو نیز از تمام عزیزان تشکر و قدردانی نمود و برای تمامی عزیزان تلاشگر نظام مقدس جمهوری اسلامی سلامتی و سربلندی از خداوند متعال خواستار شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی