[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۳
  • دوره جدید

باید هر چه سریع‌تر تکلیف اساسنامه مشخص شود ، روزنامه شیراز نوین

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت: نمی‌دانم تا چه زمانی می‌خواهند این بلاتکلیفی را ادامه بدهند اما نمی‌توانیم در این موضوع ورود کنیم.
مهدی فروردین درباره بلاتکلیفی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: ابتدا هفته دفاع مقدس را به تمام دلاوران دفاع مقدس تبریک می‌گویم. متأسفانه حدود یک‌سال است که فدراسیون با سرپرست اداره می‌شود که نمی‌تواند برای ورزش پرطرفدار فوتبال خوب باشد. مهم‌تر از همه این است که در آستانه مقدماتی جام‌جهانی قرار داریم و فیفا دی ۱۰ روز دیگر برگزار می‌شود. وی افزود: نمی‌دانم تا چه زمانی می‌خواهند این بلاتکلیفی را ادامه بدهند اما نمی‌توانیم در این موضوع ورود کنیم. دو نهاد می‌توانند به فیفا نامه بزنند و درباره اینکه اساسنامه کجا است و چرا پس از سه ماه پاسخی درباره آن نیامده سؤال بپرسند.
وی اضافه کرد: تنها نهادهایی که می‌توانند مکاتبه کرده و هر چه سریع‌تر تکلیف اساسنامه را مشخص کنند، ابتدا خود فدراسیون است اما با این وضعیتی که دوستان به وجود آورده‌اند، بعید می‌دانم چنین مکاتبه‌ای داشته باشند. احساس می‌کنم خود فدراسیون مشغول زمان خریدن است. فروردین افزود: از کمیته ملی المپیک و صالحی‌امیری تقاضا داریم با فیفا مکاتبه کرده و درباره تأخیری که در تأیید اساسنامه به وجود آمده سؤال کنند. باید هر چه سریع‌تر تکلیف اساسنامه مشخص شود و پس از آن هم مجمع را برگزار کنیم تا رئیس و اعضای هیئت رئیسه هر چه سریع‌تر انتخاب و معرفی شوند. بیش از این نگه داشتن اساسنامه توهین به جامعه فوتبال است. وی درباره لزوم ورود کمیته ملی المپیک به بحث تأیید اساسنامه فدراسیون فوتبال عنوان کرد: اگر فدراسیون اقدامی انجام ندهد، تنها نهادی که می‌تواند در این قضیه ورود کند کمیته ملی المپیک است. به تازگی نشستی با مسئولین کمیته داشتیم و درباره مسائل کلان ورزش کشور صحبت کردیم. حتماً جلسه‌ای را درباره بحث اساسنامه ترتیب می‌دهیم. البته در همان جلسه قبلی هم صحبت‌هایی انجام شد که دوستان اعلام کردند مشغول بررسی هستند و به زودی اساسنامه به دستشان می‌رسد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی