[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۴
  • دوره جدید

وزیر صمت رأی اعتماد می‌گیرد ، روزنامه شیراز نوین

 فرزاد وثوقی-گروه خبر
مجید انصاری سخنگوی مجمع نمایندگان استان فارس با اشاره به دیدار جمعی از نمایندگان استان فارس با رزم حسینی، گزینه پیشنهادی دولت برای وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: رزم حسینی در این دیدار به ارائه برنامه‌های خود به صورت شفاهی و مکتوب پرداخت.
وی با بیان اینکه در این دیدار نمایندگان استان نیز موضوعات کلان استانی را مطرح کردند، گفت: وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت مهم است و بسیاری از مشکلات اصلی اقتصادی ما به نوع عملکرد این وزارتخانه مربوط می‌شود و نمایندگان استان فارس نگاه کلان ملی و هم نگاه استانی را برای حل مشکلات بیان کردند. 
سخنگوی مجمع نمایندگان استان فارس با بیان اینکه ظرفیت‌های اقتصادی و معدنی استان در طول سال‌ها مورد بی‌مهری و غفلت قرار گرفته است، افزود: نمایندگان استان فارس ظرفیت‌های حوزه‌های انتخابیه و بی‌مهری‌هایی را که به استان شده بود، مطرح و درخواست کردند که در صورت رأی اعتماد به رزم حسینی این موضوعات در اولویت کاری وی باشد. انصاری با بیان اینکه نمایندگان استان درخواست کردند که رزم حسینی سفر به استان فارس را در نخستین برنامه‌های خود قرار دهد، بیان کرد: امید است که رزم حسینی با رأی‌آوردن در روز سه‌شنبه بتواند کارها و قول‌هایی که داده را عملیاتی کند. وی در پاسخ به این سؤال که احتمال رأی‌آوردن رزم حسینی در جلسه روز سه‌شنبه چه اندازه است، تصریح کرد: به نظر می‌رسد که این گزینه پیشنهادی دولت بتواند از مجلس رأی اعتماد بگیرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی