[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۸
  • دوره جدید

نکات حفاظتی در مجتمع‌های آپارتمانی رعایت شود، روزنامه شیراز نوین

رئیس پلیس آگاهی استان در خصوص پیشگیری از سرقت‌های آپارتمانی، هشدارهای ذیل را بیان کرد. سرهنگ «کاووس حبیبی» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، گفت: با توجه به افزایش زندگی آپارتمان‌نشینی و این باور در بین عموم که سرقت از منازل آپارتمانی کاری دشوار است، هشدار‌های پیشگیرانه‌ای را در این خصوص ارائه داد. وی افزود: شهروندان در نظر داشته باشند که از بازکردن در ورودی به روی افراد ناشناس که خود را میهمان سایر واحدهای مجتمع معرفی می‌کنند، خودداری کنند. این مقام انتظامی تصریح کرد: از بازکردن در مجتمع به روی افراد ناشناس و غریبه که تحت عنوان تعمیرکار و تأسیساتی سعی دارند وارد ساختمان شوند یا عنوان می‌کنند کلید ورودی را فراموش کرده‌اند، خودداری کنید.
وی عنوان داشت: پس از ورود و خروج از مجتمع از بسته‌شدن در ورودی یا در پارکینگ آپارتمان اطمینان حاصل کنید و دقت شود در پشت‌بام دارای قفل بوده و کلید آن در اختیار مدیر آپارتمان باشد. سرهنگ «حبیبی» ادامه داد: از آنجایی که سارقان سعی می‌کنند به هر نحو ممکن از عدم حضور ساکنان منزل اطمینان حاصل کنند، لذا نسبت به صدای زنگ منزل و سؤالات بی‌مورد توسط افراد ناشناس دقت ویژه داشته باشید.
رئیس پلیس آگاهی استان فارس از شهروندان خواست نسبت به اطراف خود هوشیار بوده و با مشاهده افراد مشکوک، مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام کنند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی