[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۳
  • دوره جدید

افزایش حداکثری سهم بازار اینترنت مخابرات با بهینه‌سازی ارائه خدمات، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در نشست ویدئوکنفرانسی با مدیران ارشد و معاونین حوزه‌های مختلف مخابراتی استان فارس که روز شنبه ۵ مهرماه برگزار شد، مسائل مختلف مربوط به حوزه‌های ارتباطات ثابت و سیار در این استان، افزایش سهم بازار مخابرات، وضعیت شبکه و راهکارهای بهینه‌سازی سرویس‌های مخابراتی منطقه فارس را مورد بررسی قرار داد. به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس سید مجید صدری، در جلسه کاری که به صورت ویدیوکنفرانسی برگزار شد، ضمن تأکید بر اهمیت مخابرات منطقه فارس و شهرستان شیراز به عنوان یکی از مهم‌ترین کلان شهرهای کشور، لزوم پایداری و توسعه کیفیت ارتباطات مخابراتی را در عرصه پهناور این استان مورد توجه قرار داد.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: تمام تلاش‌های خود را در راستای افزایش کیفیت ارتباطات، برنامه‌ریزی و اجرا کرده‌ایم که در نتیجه این تلاش‌ها، در کلان‌شهر شیراز در حوزه‌های مختلف اینترنت پرسرعت، اقدامات مناسبی انجام شده و مشتریان این منطقه از نسل‌های بالاتر ارتباطی و اینترنت مناسب‌تری برخوردار خواهند شد.
بر اساس این گزارش، کنترل برنامه‌های جاری و در دست اقدام و همچنین تبیین وضعیت شبکه مخابراتی منطقه فارس در بخش‌های ثابت، همراه، دیتا و سرویس‌های ارزش افزوده از جمله مهم‌ترین مباحث مطرح شده در این نشست بود که توسط مدیران این منطقه مطرح و از سوی مهندس صدری و معاونین، به صورت تعاملی و دوجانبه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
گفتنی است، در این جلسه ویدیوکنفرانسی، مهندس سید مجید صدری، مهندس یافتیان، عضو هیئت مدیره شرکت، تعدادی از معاونان و مدیران ستادی شرکت مخابرات ایران، مهندس ایزدی، مدیرمخابرات منطقه فارس و مدیران حوزه‌های مختلف ستادی و فنی مخابرات منطقه فارس و شهرستان شیراز حضور داشتند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی