[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۲
  • دوره جدید

برای دومین سال متوالی برترین کشوری شدیم ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش دریافتی شیراز نوین، در مراسم اختتامیه دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از بخش‌های مختلف فعال در سازمان فضای بسیج و همچنین فعالان عرصه فضای مجازی تقدیر شد که طی آن فارس به عنوان برترین مراکز آموزش مجازی سازمان فضای مجازی بسیج کشور را کسب کرد.
مهندس محسن باقری، معاون تربیت و آموزش فضای مجازی سپاه فجر فارس ضمن تأیید این مطلب گفت: معاونت تربیت و آموزش فضای مجازی سپاه فجر فارس با توجه به عملکرد و فعالیت‌های مؤثر در یک سال اخیر در سطح کشور به عنوان برترین معاونت تربیت و آموزش استان‌ها در کشور معرفی و تجلیل شد.
وی این موفقیت را مرهون تلاش‌ها، زحمات و پیگیری‌های مجدانه بسیجیان و مسئولین تربیت و آموزش نواحی شهرستانی دانست و گفت: سازمان فضای مجازی سپاه فجر فارس در یک سال اخیر به صورت جهادی در حوزه آموزش فضای مجازی و سواد رسانه‌ای پای کار آمده است و این موفقیت حاصل زحمات کادر اجرایی سازمان و مسئولین تربیت و آموزش نواحی شهرستانی در استان است. باقری کسب این عنوان برای دومین سال متوالی را نوید اتفاقات خوب در عرصه فضای مجازی استان فارس دانست و گفت: خوشبختانه ما تاکنون توانسته‌ایم با اجرای گسترده نهضت سواد رسانه‌ای انقلاب اسلامی در استان فارس و کسب این عنوان پرچم‌دار آموزش فضای مجازی در کشور باشیم.
معاون تربیت و آموزش فضای مجازی سپاه فجر فارس در اتنها با اشاره به این که فعالیت در عرصه آموزش فضای مجازی و سواد رسانه‌ای نیازمند همکاری و همراهی تمامی مجموعه‌های تأثیرگذار در استان است، گفت: ان‌شاءالله در ادامه با به‌کارگیری تمامی ظرفیت‌های استان در جهت استفاده از فرصت‌های حداکثری و کاهش‌ها آسیب‌های فضای مجازی در استان تمام تلاش خود را به کار گرفته تا استان فارس را به عنوان قطب سواد رسانه‌ای در کشور معرفی کنیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی