[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۸
  • دوره جدید

مشکلات سالن ۲۲ بهمن حل می‌شود، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان فارس تأکید کرد: مشکلات سالن مجموعه ورزشی 22 بهمن شیراز در چند مرحله برطرف می‌شود.
 رضا غلامشاهی، رئیس هیئت هندبال فارس به همراه دکتر محسن پور با هدف بررسی مشکلات پیش‌روی این هیئت و انجام هماهنگی برگزاری میزبانی شایسته مسابقات جوانان آسیا، با مدیرکل ورزش و جوانان فارس دیدار کرد.
رئیس هیئت هندبال فارس در این دیدار با اشاره به وضعیت مطلوب هندبال فارس در کشور و استان گفت: حضور سه تیم در لیگ برتر امسال، حضور تیم هندبال آقایان شهید شاملی کازرون به عنوان نماینده شایسته استان در جام باشگاه‌های آسیا، برگزاری بزرگ‌ترین پویش هندبالی مبارزه با ویروس کرونا با ارائه 120 کلیپ، برگزاری بزرگ‌ترین مسابقات استعدادیابی کشور در سال‌های اخیر بخشی از افتخارات هیئت هندبال فارس است.
غلامشاهی افزود: همچنین می‌توان به کسب میزبانی مسابقات جوانان آسیا، 3 سال پیاپی کسب عنوان دومین هیئت برتر کشور، 2 سال پیاپی کسب عنوان برترین هیئت استان، اختصاص جایگاه مناسب در هندبال ساحلی کشور و حضور 4 مربی تیم ملی و تعداد زیادی ملی‌پوش به عنوان گوشه‌ای دیگر از نتایج تلاش‌های اهالی هندبال فارس اشاره کرد.
وی با بیان این که همه این موفقیت‌ها با وجود نداشتن امکانات و شرایط مطلوب به دست آمده است، ادامه داد: وضعیت نامطلوب سالن ورزشی 22 بهمن از لحاظ کف‌پوش، نور و سیستم گرمایش و سرمایشی، بدهی‌های به جای مانده بر گردن هیئت هندبال به دلایل مختلف از جمله شیوع ویروس کرونا و تعطیلی سالن اختصاصی این هیئت و نبود زمین برای برگزاری تمرین و مسابقات ساحلی، بخشی از مشکلات این هیئت است.
رئیس هیئت هندبال فارس با اشاره به تلاش‌های انجام شده برای آمادگی میزبانی مسابقات جوانان آسیا در شیراز گفت: بنابر پیگیری‌های انجام شده، سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی شهرک صدرا آماده بهره‌برداری می‌باشد که در صورت تأیید ناظران کنفدراسیون، برای مسابقات جوانان آسیا استفاده
خواهد شد.
غلامشاهی در پایان افزود: خدا را شاکر هستیم که ورزش فارس با وجود مدیری مدبر و کاربلد زودتر از آن چه بزرگان ورزش استان فکر می‌کردند به ساحل آرامش رسیده است و از زحمات شبانه‌روزی آقای دکتر حاجی‌زاده جهت پیشرفت ورزش در استان فارس کمال تشکر و قدردانی را می‌نمایم.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس نیز گفت: هرگونه همکاری برای پیشرفت هندبال فارس را خواهیم داشت و در جلسه پیش‌رو با استاندار فارس، حمایت از هندبال استان در اولویت گفت‌وگو قرار خواهد گرفت.
دکتر حاجی‌زاده افزود: به زودی زمین ساحلی مجموعه ورزشی بعثت مرمت می‌شود و در اختیار ورزش ساحلی در رشته‌های مختلف قرار خواهد گرفت تا مشکل ورزشکاران رشته‌های ساحلی به ویژه هندبال استان فارس برطرف شود.
وی گفت: با اختصاص بخشی از بودجه تعمیرات مجموعه‌های ورزشی، در چند مرحله مشکلات سالن ورزشی مجموعه 22 بهمن برطرف خواهد شد.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس با اشاره به حضور غلامشاهی در رأس هیئت هندبال فارس تأکید کرد: وجود رئیسی جوان و پیگیر در رأس هیئت هندبال، سبب پیشرفت و موفقیت این هیئت خواهد بود.
حاجی‌زاده با بیان این که سالن ورزشی 6 هزار نفره تا دهه فجر به بهره‌برداری خواهد رسید، افزود: تلاش می‌کنیم با پشتیبانی و مدیریت استاندار از حمایت مالی شرکت‌ها و شهرک‌های صنعتی در بخش ورزش بهره‌مند شویم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی