[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۰
  • دوره جدید

نگرانی وزیر ورزش از توزیع غیر رسمی مواد مکمل در باشگاه‌های ورزشی، روزنامه شیراز نوین

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مسعود سلطانی‌فر در بازدید از نمایشگاه تولیدات ورزشی اظهار داشت: امکانات ارتباطی باعث می‌شود تا همه از طریق یک تلفن از همه تولیدات، دستاوردها و ایده‌ها آگاه شوند. نمایشگاه فرصتی فراهم می‌کند تا مصرف‌کننده امکانات مورد نیاز خود را تهیه کند.
وزیر ورزش ادامه داد: آنچه من می‌بینم در مقایسه با سال‌های گذشته کیفیت تولیدات ما خیلی بهتر شده و در شرایط با ثبات اقتصادی حتماً می‌تواند در صادرات دستاوردهای خوبی داشته باشد. 
سلطانی‌فر افزود: بسیاری از باشگاه‌های بدنسازی ما که توسط بخش خصوصی ایجاد می‌شوند، از دستگاه داخلی استفاده می‌کنند که از نظر قیمت و کیفیت وضعیت خوبی دارند. البته کاری که برخی از تولیدکنندگان انجام دادند این بود که در شرایط کرونا که باشگاه تعطیل بود، آنها به سمت تولید لوازم داخل خانه رفتند که موفق‌تر از بقیه بودند. وزیر ورزش یادآور شد: ما فکر می‌کنیم در زمینه تجهیزات ورزشی مثلاً توپ، ظرفیت داخلی خوبی داریم. چند تولیدکننده خوب هستند که خودمان از آنها خرید می‌کنیم. باورمان بر این است رویکرد به سمت تولید داخلی باشد، حتماً کیفیت آنها افزایش پیدا می‌کند. کار سختی نیست. وقتی قائم مقام سازمان تربیت‌بدنی بودم، اولین تولیدکنندگان توپ کارشان را شروع کردند. مشکلات زیاد داشتند اما الان تولیدات خوبی دارند. 
وزیر ورزش در خصوص مکمل‌های ورزشی عنوان کرد: از توزیع غیر رسمی مواد مکمل در باشگاه‌های ورزشی نگرانی جدی داریم. بازرسی‌ها را افزایش دادیم تا مواد جعلی را شناسایی کنیم. سال گذشته نزدیک به ۲۰۰ باشگاه به خاطر توزیع دارو پلمپ شدند. سلامت ورزشکاران برای ما مهم است. باید تولیدکنندگان داخلی وارد بازار شوند.‌ جهاد دانشگاه اقدام خوبی داشته، امیدواریم به زودی محصولات آنها بیرون بیاید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی