[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۱
  • دوره جدید

بازسازی ۱۷۴ واحد مسکونی آسیب‌دیده از سیل در خرامه ، روزنامه شیراز نوین

بهره‌برداری از 169 واحد مسکونی برخوردار از تسهیلات ویژه بهسازی و مقاوم‌سازی بافت‌های روستایی و همچنین 5 واحد بازسازی‌شده از خسارت‌های سیل سال گذشته در شهرستان خرامه آغاز شد. به گزارش روابط‌عمومی بنیاد مسکن استان فارس، اصغر ایزدی مدیر بنیاد مسکن شهرستان خرامه با بیان اینکه بنیاد مسکن در شرایط سخت و بحرانی سیل و زلزله در کنار مردم است، گفت: با ایجاد شرایط دریافت تسهیلات بازسازی 5 واحد خسارت‌دیده از سیل سال‌های گذشته در این شهرستان با استفاده از 4میلیارد و 200میلیون ریال خودیاری و آورده متقاضیان و تسهیلات اعتباری به پایان رسید و این واحد‌ها در اختیار متقاضیان قرار گرفت. ایزدی افزود: همچنین با استفاده از 101میلیارد و 400میلیون ریال آورده متقاضیان و تسهیلات کم‌بهره طرح ویژه، بازسازی 169 واحد مسکونی روستایی در این شهرستان به پایان رسید.
بهره‌برداری از 582 واحد بازسازی‌شده در داراب 
مدیر بنیاد مسکن شهرستان داراب از افتتاح و بهره‌برداری از 582 واحد بازسازی و بهسازی‌شده از خسارت‌های سیل و حوادث و برخوردار از تسهیلات ویژه مسکن روستایی در این شهرستان خبر داد.
محمدهادی میزان با اشاره به حضور مستمر بنیاد مسکن در کنار مردم و در شرایط حاد و بحرانی گفت: طی یک سال گذشته 509 واحد مسکونی برخوردار از تسهیلات ویژه در این شهرستان بازسازی شده است. برای بازسازی این واحد‌ها 305میلیارد و 400میلیون ریال تسهیلات کم‌بهره و آورده متقاضیان هزینه شده است.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان داراب همچنین از بازسازی 73 واحد آسیب‌دیده از سیل و حوادث در این شهرستان خبر داد و گفت: این واحد‌های مسکونی نیز با بهره‌گیری از 61میلیارد و 320میلیون ریال آورده متقاضیان و تسهیلات کم‌بهره بهسازی و بازسازی شده است.
بهره‌برداری از 152 واحد مسکونی در خفر 
بهره‌برداری از 152 واحد مسکونی بهسازی و بازسازی‌شده برخوردار از تسهیلات ویژه مناطق روستایی و وام‌های جبران خسارت‌های سیل سال گذشته در شهرستان خفر آغاز شد. مهندس خسرو جوکار مدیر بنیاد مسکن شهرستان خفر با بیان اینکه این بنیاد برای جبران خسارت‌های ناشی از سیل و حوادث و اعطای تسهیلات ویژه مقاوم سازی و بازسازی واحد‌های روستایی در کنار مردم است، گفت: در سال گذشته بهسازی 138 واحد مسکونی برخوردار از تسهیلات ویژه مسکونی روستایی به پایان رسید. برای بهسازی این واحد‌های مسکونی 82میلیارد و 800میلیون ریال آورده متقاضیان و تسهیلات کم‌بهره هزینه شده است. مدیر بنیاد مسکن شهرستان خفر همچنین گفت: در این شهرستان 14 واحد مسکونی نیز از خسارت‌های سیل سال گذشته آسیب دیده بودند که از تسهیلات و وام‌های بلاعوض و کم‌بهره برخوردار شدند. برای ترمیم خسارت‌های سیل در این واحد‌های مسکونی نیز 11میلیارد و 760میلیون ریال آورده متقاضیان و تسهیلات اعطا و هزینه شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی