[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۲
  • دوره جدید

شهردار صدرا: ایران جزیره ثبات است، روزنامه شیراز نوین

در اجتماع «یاد یاران» در شهر صدرا، از مقام شامخ شهدا و ایثارگران 8 سال جنگ تحمیلی تجلیل شد.
به گزارش اداره روابط عمومی ‌شهرداری صدرا در اجتماع صمیمی ‌مردم، رزمندگان و ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا در کنار یادمان شهدای گمنام این شهر، شهردار صدرا با تجلیل از استواری رزمندگان بر عهد و پیمان خود تا پای جان و شهادت در راه خدا، گفت: یاران انقلاب اسلامی‌، بر سر عهد خود ایستادند تا با تقدیم جان خود، حافظ دین، ملت و ایران اسلامی ‌باشند. به برکت جان‌فشانی رزمندگان و ایثارگران در 8 سال دفاع مقدس بود که امروز ایران جزیره‌الثبات منطقه قرار گرفته است.
وی با اشاره به مسئولیت مدیران در نظام جمهوری اسلامی ‌اظهار داشت: امروز آرامش و آسایش ما و این صندلی‌هایی که ما و امثال ما بر آن تکیه زده‌ایم، مدیون خون عزیزترین فرزندان این مرز و بوم است که مسئولیت و تکلیف ما را بسیار سنگین نموده است.
شهردار صدرا با تأکید بر فراگیری عطر و یاد و نام شهدا در فضای شهر صدرا از تشکیل شناسنامه شهدای ساکن در شهر صدرا خبر داد و افزود: مراحل تخصیص اعتبار و انتخاب پیمانکار جهت نصب تصاویر شهدای عزیزی که خانواده‌های آنان در شهر صدرا ساکن هستند، انجام شده است که به زودی نصب تابلوهای انفرادی و تجمیعی آغاز خواهد شد.
دکتر پرنیان از تخصیص اعتبار جهت تکمیل و توسعه یادمان شهدای گمنام شهر صدرا نیز خبر داد و اظهار داشت: با همکاری شورای اسلامی‌ شهر صدرا طراحی و تخصیص اعتبار به میزان 20 میلیارد ریال جهت توسعه و تکمیل یادمان شهدای گمنام انجام شده است که به زودی عملیات اجرایی آن نیز آغاز خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی