[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۴
  • دوره جدید

عطش صنعتی‌شدن فارس ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، دکتر رحیمی در ادامه سفرهای خود، به‌منظور پیگیری امورات استان، صبح دیروز با مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کشور در تهران دیدار و گفت‌وگو کرد. 
استاندار فارس در جلسه مشترک مدیرعامل و معاونین شرکت صنایع پتروشیمی گفت: استان فارس با بهره‌گیری از توانمندی‌های فراوان نیروی انسانی و منابع متعدد در حوزه پتروشیمی و صنایع شیمیایی نیازمند برنامه‌ریزی و حمایت مجموعه وزارت نفت برای فعال‌کردن پتانسیل‌های موجود است. عنایت‌الله رحیمی در مذاکرات مربوط به پیگیری راه‌اندازی صنایع شیمیایی در استان فارس، خطاب به مدیران ارشد شرکت صنایع پتروشیمی کشورگفت: صنعت پایه پتروشیمی و صنایع شیمیایی در استان فارس می‌تواند علاوه‌بر ایجاد اشتغال پایدار و رفع نیازمندی‌های کشور در محصولات استراتژیک شیمیایی و تقویت تولید در سال جهش تولید گام مهمی در توسعه و صنعتی‌شدن استان فارس باشد. نماینده عالی دولت در استان بیان کرد: متأسفانه فارس در حوزه صنایع شیمیایی علی‌رغم همه امکانات موجود و مناسب هنوز تا وضعیت مطلوب فاصله دارد که به همین منظور تلاش خواهد شد با حمایت شرکت صنایع پتروشیمی ان‌شاءالله در کمترین زمان برای راه‌اندازی واحدهای صنعتی مرتبط با صنایع شیمیایی و پتروشیمی اقدام شود. در این دیدار مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی ایران با تأیید توانمندی‌های استان فارس گفت: شرکت پتروشیمی از طرح‌ها و ایده‌های نوین و پیگیری‌های مجدانه استاندار فارس استقبال می‌کند و امیدواریم با تلاش‌های در حال انجام در آینده نزدیک شاهد راه‌اندازی واحدهای صنعتی و شیمیایی در استان فارس باشیم. 
وی افزود: شرکت صنایع پتروشیمی آمادگی دارد تا با نگاه ویژه به قابلیت‌های استان فارس علاوه‌بر رسیدگی و پیگیری مشکلات واحدهای موجود نسبت به صدور مجوزهای لازم در گسترش و راه‌اندازی صنایع شیمیایی همکاری و مساعدت کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی