[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۳
  • دوره جدید

۱۴ هدیه فوق‌العاده برای خودتان که به شما انرژی دوباره می‌دهند (قسمت پایانی)، روزنامه شیراز نوین

۸. امروز به سرکار نروید و هر کاری دوست دارید، انجام دهید
یک روز را بدون دغدغه شغلی و کارهای عقب‌افتاده گذراندن، موهبتی است که می‌توانید به خودتان هدیه دهید. امروز همان روزی است که می‌توانید هیچ کاری انجام ندهید، ساعت‌ها بخوابید، روی مبل لم بدهید، بستنی بخورید و تلویزیون تماشا کنید. در این روز می‌توانید سراغ هر کاری که دلتان می‌خواهد، بروید.
این ۲۴ ساعت هدیه شما به خودتان است. این هدیه واقعاً جذاب است؛ این‌طور نیست؟
۹. کتاب جدید بخرید و در آرامش مطالعه کنید
شلوغی‌های زندگی باعث شده است تا رسمِ قشنگِ کتابخوانی را فراموش کنیم و خودمان را درگیر کار و معاشرت‌های تکراری کنیم. هر چند وقت یک‌ بار، با خودتان قرار بگذارید تا سری به کتاب‌فروشی‌ها بزنید و یک کتاب برای خودتان هدیه بگیرید. در طول روز یا آخر شب، وقتی را به خودتان و مطالعه اختصاص دهید. در آرامش مطالعه کنید تا کمی بیشتر بتوانید از زندگی لذت ببرید.
۱۰. عطر مورد علاقه‌تان را به خودتان هدیه بدهید
اگر شیشه‌ عطر و ادکلن مورد علاقه‌تان مدت‌‌هاست خالی شده است و خط بوی مطبوعتان دیگر به مشامتان نمی‌رسد، پیدا کردن بهترین هدیه برای شما کار آسانی است. به عطرفروشی بروید و عطر محبوبتان را بخرید. با این هدیه خوش‌بو خودتان را شگفت‌زده کنید. برای خودتان سخاوت به خرج دهید و نگران قیمت آن نباشید.
۱۱. برس پاک‌سازی صورت را به پوست‌تان هدیه بدهید
دغدغه‌های روزمره و ساعت‌های طولانی کار باعث می‌شود تا کمتر متوجه تغییرات ریز در صورت بشویم و چندان به آینه دقت نکنیم. چه بخواهیم و چه نخواهیم، پوست روند پیری خود را پیش می‌گیرد و میزبان چروک‌های ریز می‌شود. همچنین آلودگی‌های روزانه روی پوست می‌نشینند و به‌مرور سلامت پوست را به خطر می‌اندازند.
یک برس پاکسازی صورت به‌راحتی و به‌آرامی پوست را لایه‌برداری می‌کند و در کاهش چروک‌های ریز و کوچک بسیار مؤثر است. این برس هدیه‌ای فوق‌العاده برای پوست‌تان است و زیبایی را برای صورتتان به ارمغان می‌آورد.
۱۲. یک فریم عینک جدید نیاز دارید
اگر فریم عینکتان قدیمی شده است و دلتان کمی تنوع می‌خواهد، وقت آن رسیده است تا یک فریم جدید بخرید و به چهره خود کمی تازگی و تغییر هدیه دهید. تنوع مطلوب فریم عینک، هر سلیقه‌ای را راضی می‌کند و می‌توانید بهترین را انتخاب کنید. پیشنهاد می‌کنیم طرحی را انتخاب کنید که علاوه بر هماهنگ بودن با فرم صورتتان، با مدل عینک قبلی نیز متفاوت باشد.
۱۳. لباس راحتی تازه بخرید و کهنه‌ها را دور بیندازید
به فروشگاه بروید و چند دست لباس راحتی خانگی برای خودتان بخرید و از این تغییر خوش‌حال شوید. یک لباس هرقدر هم زیبا باشد، بعد از پوشیدن متعدد، حتی اگر کهنه و پاره هم نشود، تکراری و ناخوشایند خواهد شد. به خودتان بیشتر اهمیت دهید و فقط به فکر زیبایی و جدید بودن لباس‌های مهمانی نباشید؛ در تنهایی و خلوت هم به زیبایی و نو بودن لباستان اهمیت دهید.
۱۴. جوراب‌های جدید و زیبا بخرید
سراغ جوراب‌های زیبا و خوش‌رنگ با طرح‌های کودکانه و کارتونی بروید. با خرید چند جفت جوراب، حسابی خودتان را خوشحال کنید. اجازه دهید کودک درون‌تان دوباره زنده شود. با پوشیدن این جوراب‌های جالب و خوش‌طرح، به خودتان هدیه‌ای جذاب بدهید. هزاران ایده و هدیه دیگر برای خوشحال‌ شدن شما وجود دارد. خرید هر هدیه کوچک و بزرگی، انرژی مضاعف به شما می‌بخشد.
در این مطلب، ما تعدادی از ایده‌های پرکاربرد را مطرح کردیم تا بتوانیم در انتخاب هدیه کمکتان کنیم. انتخاب هدیه برای خودتان سخت نیست، زیرا به‌خوبی خود را می‌شناسید و می‌دانید که به چه‌چیزهایی علاقه دارید. پس تقویم را بردارید و یک روز را برای سپاسگزاری از خودتان انتخاب کنید. با خرید یک هدیه در این روز خاص، حال خوب را به خودتان ببخشید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی