[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۱
  • دوره جدید

قرارداد مهابادی تمدید شد، روزنامه شیراز نوین

داوود مهابادی، سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز قرارداد خود را با این باشگاه تمدید کرد
مسئول روابط عمومی باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، افزود: پس از مذاکره با مدیر عامل این باشگاه، مهابادی در فصل جدید رقابت‌های دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور هدایت تیم فجر را بر عهده گرفت.
امیرحسین جوانی ادامه داد: تمرینات تیم فجر از دوازدهم مهرماه ۹۹ زیر نظر داوود مهابادی، بازیکن سابق تیم استقلال تهران آغاز خواهد شد.
باید متنظر ماند و دید فجری‌ها برای دور جدید مسابقات چه برنامه‌ای دارند زیرا این تیم بر اساس برنامه سه ساله‌ای که داشتند، قرار بود تیم در پایان این برنامه که لیگ گذشته بود به لیگ برتر صعود کند که این اتفاق رخ نداد.
هواداران فجر هفت سال است که در انتظار صعود تیم به لیگ برتر هستند، آیا این اتفاق در لیگ جدید رخ خواهد داد تا دل هواداران شاد شود؟
تیم فجر در لیگ گذشته دسته یک فوتبال کشور در فصل پیشین، شروع خوبی داشت و توانست در پایان نیم فصل در صدر جدول قرار گیرد اما در دور برگشت به دلیل مشکلات مالی و تقویت نکردن تیم نتایج خوبی نگرفت و در پایان این رقابت‌ها نیز در رده دهم جدول جای گرفت و امید هواداران به یأس تبدیل شد.
هنوز از سوی سازمان لیگ فوتبال کشور، زمان برگزاری لیگ دسته یک در فصل ۹۹ مشخص نشده است، فجری‌ها باید از فرصت باقی‌مانده نهایت بهره را ببرند و با بستن تیمی قوی به انتظار هفت ساله شیرازی‌ها پایان دهند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی