[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۶
  • دوره جدید

قمری: این درگیری‌ها باعث شرمندگی جامعه دوچرخه‌سواری می‌شود، روزنامه شیراز نوین

رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری از درگیری رخ داده میان دو رکابزن باسابقه در لیگ برتر ابراز تأسف کرد.
خسرو قمری، رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره درگیری دو رکابزن در جریان برگزاری مرحله دوم لیگ برتر اظهار داشت: منتظر گزارش نهایی کادر داوری هستم. ما در اولین اقدام تصمیم گرفتیم جلوی ادامه حضور این دو رکابزن در لیگ را بگیریم. ان‌شاءالله پس از دریافت گزارش داوری تصمیمات اصلی را اتخاذ خواهیم کرد.
وی افزود: این دو رکابزن یعنی صفرزاده و پورسیدی از چند سال قبل با یکدیگر مشکل شخصی داشته‌اند و ما فکر کردیم که با صحبت و میانجیگری غائله را ختم به خیر کنیم و از طریق دوستی و رفاقت این گونه مشکلات را برطرف کنیم. از اتفاقی که رخ داده متاسفم؛ چون اینگونه مسائل باعث شرمندگی جامعه دوچرخه‌سواری می‌شود.
رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری گفت: اگر ببینیم که دوچرخه‌سواران قابل اصلاح نیستند و تغییری در شرایط‌شان به وجود نمی‌آید آنها را جریمه و محروم می‌کنیم. ما طی سال‌های گذشته تلاش کرده‌ایم تا از طریق دوستی و رفاقت مانع از به وجود آمدن حاشیه شویم و امیدوار بودیم که این شیوه مثمر‌ثمر واقع شود.
قمری عنوان کرد: اگر دوستی بین رکابزنان نباشد این حاشیه‌ها به صفحه تیم ملی هم کشیده می‌شود و به دوچرخه‌سواری و ورزش ایران آسیب و ضربه می‌زند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی