[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۲
  • دوره جدید

مهدی ساطورکش دستگیر شد، روزنامه شیراز نوین

جانشین فرمانده انتظامی استان فارس گفت: ۲ نفر اراذل و اوباشی که با قمه، دست نوعروس شیرازی را قطع کرده و باعث نقص عضو او شده بودند، توسط پلیس فارس در لرستان دستگیر شدند. سردار سرتیپ یوسف ملک‌زاده، دیروز چهارشنبه ۹ مهر به خبرنگاران گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی‌بر وقوع یک فقره درگیری منجر به نقص عضو در محله «سعدی» شیراز، بلافاصله مأموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند. به گزارش شیرازنوین به نقل از پلیس فارس، وی افزود: مأموران در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که فردی معروف به مهدی ساطور به‌همراه همدستش زمانی که حالت طبیعی نداشتند، در یکی از کوچه‌های محله «سعدی» شیراز بدون هیچ دلیلی با قمه، یک سواری پژو پارس پارک‌شده در محل را تخریب می‌کنند که اقدام آنان با واکنش اعتراضی مالک خودرو روبه‌رو می‌شود. ملک‌زاده ادامه داد: ۲ شرور موردنظر به‌دنبال اعتراض مالک خودرو که یک تازه‌داماد است، به سمت او یورش برده و این شهروند را مضروب می‌کنند و وقتی نوعروس در دفاع از شوهرش علت را جویا می‌شود، ضاربان با قمه او را از ناحیه دست مضروب کرده و متواری می‌شوند.
جانشین فرمانده انتظامی فارس با بیان اینکه حمله ضاربان منجر به نقص عضو آن نوعروس شده است، گفت: مأموران پلیس در بررسی‌های بعدی و تحقیقات فنی و تخصصی مطلع شدند که ضاربان از استان فارس خارج شده و در حال عزیمت به کرمانشاه و خروج از کشور هستند. ملک‌زاده با بیان اینکه مأموران پس از اخذ نیابت قضائی به استان لرستان عزیمت کردند، گفت: کارشناسان خبره با انجام تحقیقات فنی و تخصصی و با توکل به خداوند متعال، در یک عملیات ضربتی موفق شدند اتوبوسی که در حال انتقال متهمان بوده را در شهرستان «الیگودرز» شناسایی و مهدی ملقب به ساطور را به‌همراه همدستش دستگیر کنند. وی با اشاره به اینکه متهمان به استان فارس انتقال داده شده‌اند، گفت: این ضاربان سنگدل و بی‌رحم در بازجویی اولیه به جرم خود اقرار کرده و پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند.
جانشین فرمانده انتظامی استان فارس خاطرنشان کرد: امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و اراذل و اوباش بدانند که نیروی انتظامی استان فارس با هماهنگی مقام قضائی شدیدترین برخورد را با آنان می‌کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی