[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۸
  • دوره جدید

نتیجه تست کرونای ترامپ و همسرش مثبت شد، روزنامه شیراز نوین

در پی مثبت‌شدن آزمایش کرونای دستیار رئیس جمهوری آمریکا، دونالد ترامپ به‌همراه همسرش نیز از مثبت شدن آزمایش خود خبر دادند و وارد قرنطینه شده‌اند. به گزارش ایسنا به نقل از اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در گفتگویی با فاکس نیوز قبل از اعلام نتیجه آزمایش کرونای خود گفته بود: تست کرونای «هوپ هیکز»، دستیار ارشد من مثبت شد. او سخت کار می‌کند. او ماسک به صورت دارد اما تستش مثبت شده است. من و همسرم نیز تست دادیم و منتظر جواب آزمایش هستیم. ترامپ بعداً توییت کرد که وی و همسرش تا زمانی که نتایج آزمایش کرونا بیاید در قرنطینه می‌مانند. ترامپ در این توییت نوشت: هوپ هیکز که سخت و بدون استراحت کار می‌کند تست کرونا داد و تست، مثبت بود. این وحشتناک است! من و بانوی نخست نیز منتظر جواب تست هستیم و تا زمان اعلام نتیجه تست، در قرنطینه می‌مانیم. تصاویری که در روزهای اخیر از خانم هیکز منتشر شده او را در کنار نزدیک ۲۰ نفر از مقام‌های آمریکایی و نزدیکان ترامپ نشان می‌دهد و دیده شده که او بدون ماسک سفر کرده است.
کاخ سفید در بیانیه‌ای اعلام کرد، رئیس جمهوری برای خودش و تمامی کسانی که از وی و مردم آمریکا به صورت جدی حمایت می‌کنند تدابیر امنیتی و بهداشتی در نظر گرفته است. سخنگوی کاخ سفید در بیانیه‌ای اعلام کرد کاخ سفید تلاش می‌کند تا هم در داخل عمارت و هم هنگام سفر رئیس جمهور اوضاع را تحت کنترل داشته باشد و کمترین احتمال ابتلا را در نظر بگیرد.
با این حال ترامپ دیروز جمعه اعلام کرد نتیجه تست کرونای خودش و همسرش مثبت بوده است و آنها وارد قرنطینه شده‌اند. پزشک کاخ سفید اعلام کرده حال ترامپ و همسرش خوب است و بنا بر اعلام کاخ سفید، ترامپ در محل کارش قرنطینه می‌شود و به فعالیت‌هایش ادامه خواهد داد. همچنین در پی این خبر ارزش سهام در بازار بورس آمریکا به شدت کاهش یافته و سفر انتخاباتی ترامپ به فلوریدا هم کنسل شده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی