[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

رضا یزدانی: به میادین باز خواهم گشت، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم کشتی آزاد استقلال گفت: تیم استقلال مستحق پیروزی برابر دانشگاه بود.
 به نقل از فارس، رضا یزدانی پس از پیروزی ۷ بر ۳ استقلال مقابل دانشگاه آزاد در جدال حساس لیگ برتر کشتی آزاد، اظهار داشت: کاملاً مستحق این پیروزی بودیم و حتی پیش‌بینی کرده بودم به برد ۷ بر ۳ می‌رسیم. حتی کاملاً حدس زده بودم که حریف از چه ترکیبی در این دیدار استفاده می‌کند. بنابراین با آنالیز دقیق کشتی‌گیران حریف پا به میدان گذاشتیم و اکثریت کشتی گیران استقلال نکات مدنظر کادر فنی را در مبارزه‌هایشان پیاده کردند. از عملکرد تیم راضیم و امیدوارم با رفع ایرادها بهتر از این نیز عمل کنیم.
سرمربی تیم کشتی آزاد استقلال، افزود: لیگ امسال در شرایط متفاوتی نسبت به سال‌های قبل برگزار شد و جا دارد از تمامی عواملی که در این شرایط سخت به برگزاری لیگ کمک کردند تشکر کنم. برگزاری لیگ پس از تعطیلی چندماهه مسابقات در آماده سازی هر چه بهتر تیم ملی و شناخت وضعیت کشتی گیران خیلی مؤثر بود؛ چرا که بعد از مدت‌ها به میدان مبارزه رفتند.
وی درباره عملکرد خوب تیمش با وجود ورود دیرهنگام به لیگ و فرصت کم برای آماده‌سازی، گفت: تیم ما در لحظات پایانی وارد لیگ شد و سعی کردیم در این زمان کم بچه‌ها را به آمادگی مطلوب برسانیم. خدا را شکر بچه‌ها به غیر از چند وزن خوب کار کردند و قطعاً سعی می‌کنیم ایرادات موجود را برطرف کنیم تا در ادامه بهتر ظاهر شویم.
 تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و بچه‌ها امروز مزد زحمات خودشان را گرفتند. چون خودم کشتی گیر هستم بچه‌ها را درک می‌کنم و به آن‌ها گفتم تا لحظه آخر مبارزه کنند و دست از حمله برندارند‌.
دارنده ۲ مدال طلای جهان درباره بازگشت خوب کشتی گیران استقلال پس از عقب افتادن از حریفان مخصوصاً در مبارزه عرفان جعفریان که باخت ۹ بر صفر را با پیروزی پشت سر گذاشت، خاطرنشان کرد: سعی کردیم اردوی متمرکز را برای بچه‌ها در نظر بگیریم و در این اردو به دقت معایب کشتی گیران را برطرف و نقاط قوت آن‌ها را بیشتر کنیم. خدا را شکر با وجود اینکه در برخی مبارزه‌ها از حریفان عقب افتادند اما به خوبی مدیریت کردند و به کشتی برگشتند. البته دوری طولانی مدت از میادین نیز در عقب افتادن بچه‌ها تأثیرگذار بود.
یزدانی با تأکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در اردو، گفت: همه بچه‌ها و کادر فنی و تدارکات تست پی سی آر دادند و به دقت پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کردیم تا مبادا مشکلی در این زمینه پیش نیاید‌.
سرمربی تیم کشتی آزاد استقلال در پایان درباره تصمیمش برای حضور در لیگ به عنوان کشتی گیر نیز گفت: فعلاً در کنار بچه‌ها تمرین می‌کنم و قصد دارم در ادامه کشتی بگیرم. تمرینات را مرتب انجام دادم اما المپیک به تعویق افتاد و هنوز هم نهایی نشده است. به محض اینکه به آمادگی مطلوب برسم در لیگ کشتی می‌گیرم و امیدوارم در ادامه در میادین مختلف حاضر شوم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی