[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۲
  • دوره جدید

بازسازی ۱۷۴ خانه روستایی در خرامه، روزنامه شیراز نوین

مدیر بنیاد مسکن شهرستان خرامه گفت: بازسازی ۱۷۴ خانه روستایی در این شهرستان کامل شده و در اختیار بهره‌برداران قرار گرفته است. به گزارش ایسنا، اصغر ایزدی دیروز شنبه ۱۲ مهر به خبرنگاران گفت: از تعداد کل ۱۷۴ خانه روستایی بازسازی‌شده، ۵ واحد در سیل سال گذشته دچار آسیب و خسارت شده بود. ایزدی ادامه داد: واحدهای آسیب‌دیده از سیل با استفاده از ۴میلیارد و ۲۰۰میلیون ریال خودیاری و آورده متقاضیان و تسهیلات اعتباری، بازسازی شده است.
او با بیان اینکه ۱۶۹ واحد مسکونی روستایی نیز با استفاده از آورده متقاضیان و تسهیلات کم‌بهره، بازسازی شده است، گفت: اعتبار هزینه‌شده برای بازسازی این واحدها ۱۰۱میلیارد و ۴۰۰میلیون ریال بوده است. مدیر بنیاد مسکن شهرستان خرامه با تأکید بر لزوم همراهی بیشتر روستاییان برای استفاده از تسهیلات بازسازی و مقاوم‌سازی منازل روستایی، گفت: مقاوم‌سازی در شرایط بحرانی سیل و زلزله خود را نشان می‌دهد.
ایزدی با یادآوری اینکه خسارات ناشی از حوادث طبیعی به دلیل اجرای طرح مقاوم‌سازی در شهرستان خرامه، اندک بوده است، گفت: واحدهای مسکونی بازسازی و بهسازی‌شده، در زمان بروز حوادث بسیار کمتر دچار خسارت می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی