[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۳
  • دوره جدید

با وجود قهرمانانی همچون شهید «حسین‌دوست» می‌توان تهدیدات دشمن را خنثی کرد، روزنامه شیراز نوین

عضو و ناظر شورای اسلامی شهر شیراز در شهرداری منطقه سه با خانواده شهید «محمدجواد حسین‌دوست» دیدار و از حماسه‌سازی این شهید گرانقدر در دفاع از مرزهای کشور تجلیل کرد. به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، سعید نظری، عضو شورای اسلامی شهر شیراز و ناظر شورا بر شهرداری منطقه سه، با گرامیداشت یاد شهید حسین‌دوست وجود شهدای مدافع وطن را تضمین‌کننده امنیت کشور دانست.
وی ادامه داد: تهدیدات امنیتی، فرهنگی و اقتصادی همواره متوجه کشور بزرگ ایران است و با وجود قهرمانانی همچون شهید حسین‌دوست می‌توان چنین تهدیداتی را خنثی کرد. مسعود طهماسبی، شهردار منطقه سه شیراز نیز با گرامیداشت یاد و خاطره این شهید والامقام، اظهار داشت: شهادت انسان‌های بزرگی مانند حسین‌دوست در راه دفاع از امنیت وطن کار را برای مسئولان سخت‌تر و وظیفه ما را سنگین‌تر می‌کند.
در این مراسم که جمعی از معاونان و مدیران شهرداری منطقه سه و یاوران شورای اسلامی شهر شیراز نیز حضور داشتند از مادر و خانواده شهید حسین‌دوست قدردانی به عمل آمد. گفتنی است سرهنگ پاسدار «محمدجواد حسین‌دوست» از فرماندهان لشکر عملیاتی ۱۹ فجر، ماه گذشته در مرزهای شرق کشور در عملیات مقابله با اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر به درجه رفیع شهادت نایل آمد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی