[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۰
  • دوره جدید

همفکری مناسب‌ترین روش برای رسیدن به اهداف در یک مجموعه است، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس معتقد است در یك سازمان با نیروی همدلی می‌توان بسیاری از گره‌های پیچیده را گشود، بسیاری از غیر ممكن‌ها را ممكن ساخت و راه‌های دشوار كار و فعالیت و تحقق اهداف و برنامه‌ها را پیمود.
به گزارش روابط عمومی‌ سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس، دکتر حسن نوروزی در نشست‌های صمیمی‌ جداگانه با کارکنان معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، مدیریت آموزش و پژوهش و معاونت برنامه‌ریزی سازمان تصریح کرد: سازمانی كه از كاركنان و مدیران همدل برخوردار است، هر یک از كاركنان و مدیران، نه تنها باعث دگرگونی‌های سازنده در دیگران می‌شوند، بلكه به خود نیز كمک می‌كنند تا در راستای مثبت تكامل یابند.
وی در ادامه سخنانش، همفکری، همدلی و صمیمیت را مناسب‌ترین روش برای رسیدن به اهداف در فعالیت‌های یک مجموعه دانست و خاطرنشان ساخت: تلاش صادقانه در کارها، نظم و انضباط اداری، تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی مناسب و به موقع به مکاتبات اداری دستگاه‌های اجرایی و نیز انجام فعالیت‌های مناسب و با محتوا است که می‌تواند کمک شایانی به سازمان در فعالیت‌ها برای رسیدن به جایگاه قابل قبول در سطح کشور نماید. بنا به گفته رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس، مسئول یک دستگاه زمانی می‌تواند کارها را به نحو شایسته و با آرامش فکری انجام دهد که کارشناسان و کارکنان آن مجموعه همگام و همراه باشند. لازم به ذکر است، در این نشست‌ها، مهندس احمدعلی افکاری معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، دکتر رضا موسوی معاون هماهنگی امور اقتصادی و برنامه‌ریزی، روسای گروه و کارشناسان پیشنهادات خود را برای پیشبرد هرچه بهتر کارهای اداری، ارائه دادند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی