[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۲
  • دوره جدید

پایگاه مقاومت احمدبن موسی(ع) پایگاه شاخص فارس باشد ، روزنامه شیراز نوین

نخستین جلسه شورای پایگاه مقاومت بسیج حضرت 
احمد بن موسی(ع) پس از انتصاب فرمانده جدید این پایگاه مقاومت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی ‌بسیج حضرت احمد بن موسی(ع)، در این نشست محسن نعمتی، معاون اجرایی آستان مقدس با قدردانی از فعالیت‌های صورت گرفته در  پایگاه مقاومت بسیج حضرت احمد بن موسی(ع) اظهار داشت: این پایگاه باید به عنوان یک پایگاه مقاومت شاخص در استان فارس و به ویژه شهر شیراز به عنوان سومین حرم اهل بیت(ع) تبدیل شود.
وی تصریح کرد: باید با یک دیدگاه کلان فعالیت‌های این پایگاه مقاومت بسیج را دنبال کرد تا به اهداف پیش‌بینی شده این پایگاه در بخش‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و امنیتی دست یافت.
عضو شورای پایگاه آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) گفت: تاکنون ظرفیت‌های مناسبی برای فعالیت‌های این پایگاه مقاومت در آستان مقدس انجام شده و از این پس نیز آماده همراهی و حمایت بیشتر در اجرای برنامه مختلف هستیم.
سروان علیرضا برزنده، فرمانده حوزه مقاومت بسیج یک حضرت قمر بنی هاشم(ع) سپاه ناحیه بقیه‌الله شیراز نیز در این نشست اظهار داشت: فعالیت پایگاه مقاومت حضرت احمد بن موسی(ع) به طور رسمی ‌از دی‌ماه سال 97 با حضور سردار غیب‌پرور، فرمانده سابق سازمان بسیج مستضعفین آغاز شد و امیدواریم روز به روز شاهد توسعه فعالیت‌های آن باشیم.
وی با اشاره به اجرای طرح محرومیت‌زدایی سپاه فجر استان فارس در محله‌های محروم شیراز بیان کرد: یکی از محلات اولویت‌دار در این طرح محله بیات در اطراف حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) است که باید پایگاه مقاومت بسیج حضرت احمد بن موسی(ع) در این بخش دخیل باشد.
این مسئول تأکید کرد: باید ماموریت‌ها حول محور فرهنگی، عملیاتی، امنیتی و محرومیت‌زدایی باشد و در بخش فرهنگی نیز طوری برنامه‌ریزی شود که با برنامه‌های حرم مطهر نیز هم‌پوشانی داشته باشد.
فرمانده جدید پایگاه مقاومت بسیج حضرت احمد بن موسی(ع) نیز در این نشست با اعلام آمادگی شورای جدید این پایگاه مقاومت در توسعه برنامه‌ها و همچنین حمایت‌های مسئولان آستان مقدس احمدی و محمدی از جمله آیت‌الله دژکام، اظهار داشت: این پایگاه مقاومت امروز دارای یک شورای منسجم، فعال و پویا متشکل از صاحب‌نظران و کارشناسان فرهنگی، اجتماعی و امنیتی است که امیدواریم با اجرای برنامه‌ها به نتابج مطلوب دست یابد. احسان خازن با بیان اینکه با برنامه‌ریزی صورت گرفته اجرای برنامه‌های مختلف توسط پایگاه مقاومت به گونه‌ای دنبال می‌شود تا فعالیت پایگاه مقاومت حضرت احمد بن موسی(ع) در طراز حرم سوم اهل بیت(ع) قرار گیرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی