[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۶
  • دوره جدید

ملوان فعال‌ترین لیگ یکی نقل و انتقالات، روزنامه شیراز نوین

هنوز چند هفته‌ای از بقای ناپلئونی ملوان در لیگ دسته اول نگذشته است، روزهای پر استرسی که انزلی‌چی‌ها پشت سر گذاشتند تا کشتی ملوان به ساحل امن آرامش برسد.
قوهای سپید انزلی زودتر از هر تیمی‌ اقدام به ترمیم مشکلات خود نمودند، مازیار زارع، ستاره دهه 80 و 90 ملوان توانست از سد مربیان دهه شصتی بگذرد و سکان دار این تیم محبوب شمالی شود و پژمان نوری نیز با حمایت نماینده شهر انزلی به عنوان مدیرعامل به فعالیت خود در ملوان ادامه می‌دهد اما آنچه که بسیار اهمیت دارد عملکرد راضی‌کننده این تیم در بازار نقل و انتقالات لیگ دسته اول فوتبال ایران است.
انزلی‌چی‌ها تا کنون موفق به حفظ 60 درصد از اسکلت اصلی تیم خود شده‌اند و از طرفی دیگر اقدام به ترمیم نقاط ضعف خود کرده و بازیکنان تأثیرگذاری جذب نموده‌اند.
علی صبوری از نیروی زمینی، ابوطالب قنبری‌زاده کاپیتان فصل گذشته خوشه طلایی ساوه، رسول ناصربخت هافبک فصل گذشته خوشه طلایی، میعاد یزدانی هافبک فصل گذشته داماش، امید سلطانی مدافع اسبق شاهین بوشهر، عیسی پرتو مدافع فصل گذشته مس رفسنجان، ابوالفضل عباسی دروازه‌بان فصل گذشته گل گهر سیرجان، فرشید مهمدی مهاجم بلند قامت جنوبی، محمد مهری مهاجم شمالی و بازیکن اسبق نفت مسجد سلیمان، هادی امینی پاک مهاجم فصل گذشته استقلال ملاثانی و احمد مهدی‌زاده بازیکن لیگ برتری از شکارهای ملوان در فصل نقل و انتقالات بوده است.
همه این بازیکنان در حالی جذب شدند که پنجره نقل و انتقالات ملوان به دلیل پرونده شکایت سرگئی پاشنکو دروازه‌بان مقدونیه‌ای اسبق این تیم بسته بود اما انزلی‌چی‌ها با پرداخت بدهی بازیکن خارجی خود این پرونده را در فیفا مختومه کردند.
به نظر می‌رسد همه چیز در انزلی آرام است و مدیران ملوان چراغ خاموش در حال بستن تیمی قدرتمند برای حضوری مقتدرانه در لیگ دسته اول هستند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی