[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۹
  • دوره جدید

قرائت خانوادگی زیارت اربعین در منازل، روزنامه شیراز نوین

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس از مردم این استان دعوت کرد تا همراه با خانواده‌های خود ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه ۱۷ مهرماه در منزل زیارت اربعین امام حسین(ع) را قرائت کنند. حجت‌الاسلام و المسلمین محمد رضایی با اعلام این نکته که قرائت زیارت اربعین همزمان به‌صورت زنده از شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی پخش خواهد شد، افزود: طبق هماهنگی به‌عمل‌آمده این زیارت پرفیض علاوه بر پخش از رسانه ملی، همزمان از بلندگوهای مساجد، حسینیه‌ها، امامزادگان(ع) و بقاع متبرکه به ویژه حرم‌های مطهر شیراز نیز پخش خواهد شد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس اربعین حسینی را رسانه عاشورا در جهت اثرگذاری نهضت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) دانست و خاطرنشان کرد: با توجه به تشدید شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری مراسم همچون سال‌های گذشته وجود ندارد و از این رو ظرفیت‌های مردمی در کنار بستر‌های شبکه‌های اجتماعی و رسانه ملی برای برگزاری مراسم موردتأکید قرار گرفته است. 
رضایی افزود: به لطف الهی و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی، برکات اربعین حسینی فراگیر شده و انسان‌های آزاده جهان را به سمت خود جذب کرده است. 
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس از مردم متدین استان خواست تا در صورت امکان این زیارت را از بالکن منازل و فراز بام‌ها قرائت کنند و تصریح کرد: این حرکت می‌تواند توأم با نصب پرچم حسینی و بیرق عزا به‌منظور نمایش جلوه‌ای از حضور و حماسه در وضعیت کنونی به‌وجودآمده ناشی از شیوع ویروس کرونا باشد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی