[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۶
  • دوره جدید

برگزاری شورای عالی ورزش و تربیت بدنی، روزنامه شیراز نوین

مدیر کل ورزش و جوانان فارس از برگزاری شورای عالی ورزش و تربیت‌بدنی به ریاست استاندار در صبح امروز سه‌شنبه 15مهر ماه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس شورای عالی ورزش و تربیت بدنی به ریاست استاندار برگزار خواهد شد.
حاجی زاده گفت: به موجب ماده ۵ لایحه اهداف وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان کشور و در همین راستا شورای عالی ورزش و تربیت‌بدنی استان جهت تسهیل در تحقق اهداف و وظایف وزارت به ریاست استاندار تشکیل خواهد شد. دبیر شورای عالی ورزش استان افزود: اتخاذ سیاست‌های اجرایی توسعه تربیت‌بدنی و ورزش استان، بررسی و تصویب برنامه‌های بلندمدت راهبردی، اجرایی و نظارتی حوزه تربیت‌بدنی و ورزش متناسب با سند آمایش سرزمین، تقسیم و تسهیل کار استانی، هماهنگ‌سازی فعالیت‌های تربیت‌بدنی و ورزش استان، نظارت بر حسن اجرای آن و رفع چالش‌ها و موانع توسعه ورزش قهرمانی و توسعه ورزش همگانی از اهداف شورای عالی ورزش استان می‌باشد.
حاجی زاده افزود: دستور کار جلسه امروز ارائه گزارش و برنامه‌ریزی انجام شده مسابقات بین‌المللی، اقدامات ورزش همگانی در مقابله با کرونا، توسعه ورزش همگانی جهت جلوگیری از کم‌تحرکی و نحوه کمک به ورزش قهرمانی وحرفه‌ای عنوان کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی