[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۲۰
  • دوره جدید

نشست هم‌اندیشی مسئولین و اساتید رشته رزمی ‌رپنر ، روزنامه شیراز نوین

نشست هم‌اندیشی مسئولین و اساتید رشته رزمی ‌رپنر برگزار شد. به گزارش روابط عمومی ‌انجمن ورزش‌های رزمی ‌شهرستان شیراز، نشست هم‌اندیشی با حضور اساتید رشته رزمی ‌رپنر در بخش بانوان برگزار شد. در این جلسه شرکت‌کنندگان و اساتید رزمی‌کار رشته رپنر دیدگاه‌ها و نظرات خود را در خصوص اتخاذ راهکارهایی به منظور پیشرفت و گسترش رشته رزمی ‌رپنر بیان کردند. در ادامه پیشنهاد برگزاری مسابقات  آنلاین (غیرحضوری) و آموزش‌های غیرحضوری مورد بررسی و موافقت قرار گرفت.
ایمانی، مسئول رپنر فارس گفت: تلاش می‌شود در آموزش‌های غیرحضوری تکنیک‌ها و فعالیت‌های ورزشی به صورت انفرادی در منزل یادآوری شود تا ورزشکاران آمادگی جسمانی خود را حفظ نمایند. کشاورز، مسئول رپنر شیراز نیز با اشاره به شیوع کرونا گفت: رزمی‌کاران رشته رپنر در طول مدت شیوع بیماری با علاقه به یادگیری و تمرین تکنیک‌ها نشان دادند که  نیازمند برنامه‌ریزی مستمر و اجرای آموزش‌ها از راه دور هستیم به نحوی که همواره برنامه‌های آموزشی و تمرینی بدون وقفه استمرار داشته باشد. اساتید شرکت‌کننده در نشست هم‌اندیشی آمادگی خود را جهت پیشبرد این رشته در ایام شیوع کرونا اعلام کردند.
خانم نجاتی، نائب رئیس هیئت رزمی ‌شیراز در این جلسه با تقدیر از دست‌اندرکاران رشته رزمی ‌رپنر گفت: پرداختن به امر ورزش نقش مهمی‌ در پیشگیری از بیماری کرونا و افزایش روحیه نشاط و شادابی در بین خانواده‌ها است. وی با اشاره به حضور پرشور و اعلام آمادگی اساتید رپنر تأکید کرد: با رعایت پروتکل‌های بهداشتی هم می‌توان با بهره‌گیری از فضای مجازی آموزش‌های رزمی ‌را دنبال کرد که در این زمینه رشته رپنر برنامه‌های مؤثری را در دست اجرا دارد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی