[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۰
  • دوره جدید

صدای مردم را بشنوید ، روزنامه شیراز نوین

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با انتقاد از لغو نشست سران قوا، تصریح کرد: رئیس‌جمهور نباید خود را از مردم جدا ببیند.
به گزارش شیرازنوین به نقل از خانه ملت، محمدمهدی فروردین درباره لغو یک‌طرفه نشست سران قوا از طرف رئیس‌جمهور پس از حضور رئیس مجلس در بیمارستان امام خمینی(ره)، اظهار کرد: متأسفانه این رفتار رئیس جمهور نشان داد که آقای روحانی نه تنها علاقه‌ای به حضور در میان مردم ندارد، بلکه با این رویه به‌طور کامل مخالف است.
 نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین در مجلس شورای اسلامی افزود: در شرایطی که کشور با مسائل و مشکلات عدیده‎ای دست‌وپنجه نرم می‌کند و قرار بود در نشست سران قوا، رئیس مجلس از مشکلات کادر درمان گزارشی ارائه کند، این نشست به دلیل سلامت حال شخص آقای رئیس‌جمهور به‌صورت یک‌جانبه لغو می‌شود؛ چنین رفتاری به‌هیچ‌عنوان برای مردم و مسئولان دلگرم‌کننده نیست.
وی ادامه داد: البته از آقای روحانی به‌هیچ‌عنوان انتظار نمی‌رود در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار گیرد؛ چراکه عملکرد او نشان داده همواره بدون اینکه صدای مردم را بشنود، تصمیم‌گیری می‌کند.
این نماینده مردم در مجلس یازدهم با یادآوری اینکه خون رئیس‌جمهور از مردم و کادر درمان زحمت‌کش و فداکار رنگین‌تر نیست، تصریح کرد: متأسفانه رئیس‌جمهور فقط به فکر سلامت خود بوده و چنین رفتاری از جانب شخص اول اجرایی کشور شرم‌آور است. فروردین اضافه کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون رئیس‌جمهور در میان مردم دیده نشده است؛ سؤال این است چطور می‎توان از پشت درهای بسته و با این فاصله زیاد از مردم، مشکلات مردم را درک کرد؟ آیا صدای مردم به آقای رئیس‌جمهور می‎رسد؟
وی یادآور شد: این مجلس برخلاف رویه دولت و حتی مجلس گذشته، یک روز هم کار خود را تعطیل نکرده و علاوه بر تشکیل جلسات مستمر، همواره در میان مردم حضور داشته و به مشکلات مردم رسیدگی کرده است.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه با این رفتار عجیب آقای روحانی، قطعاً مجلس از مسیر در میان مردم بودن دلسرد نخواهد شد، تأکید کرد: به این دلیل که این مجلس انقلابی از خود مردم است تا پایان کار خود، همواره همگام با و در کنار ملت شریف ایران خواهد بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی