[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۷
  • دوره جدید

دوره‌های تخصصی نفت در فارس برگزار می‌شود ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش دریافتی شیرازنوین، سخنگوی مجمع نمایندگان استان فارس برنامه‌ها و دیدارهای اعضای این مجمع را با مدیران دستگاه‌های اجرایی و سایر نهادها تشریح کرد.
مجید انصاری در هیمن رابطه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مطابق معمول که عصر هر سه‌شنبه مجمع عمومی نمایندگان را در تهران داشتیم، این هفته از 8 صبح تا 9شب جلسات مستمری را برگزار کردیم.
او در تشریح این نشست‌ها گفت: در آغاز روز سه‌شنبه 15مهرماه در حرم شاهچراغ(ع) جلسه مجمع نمایندگان فارس برگزار شد و پس از آن با یکی از نمایندگان مجلس خبرگان رهبری و اساتید حوزه‌های علمیه قم نشستی را داشتیم.
نماینده ممسنی و رستم در مجلس ادامه داد: پس از آن به جمع ائمه جمعه استان رفته و آنها نیز دیدگاه خود را درخصوص مسائل پیرامون مجلس یازدهم بیان کردند؛ ضمن اینکه نمایندگان نیز در رابطه با اولویت‌های مجلس سخن گفتند.
انصاری خاطرنشان کرد: شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه میزبان این نشست بود و قرار شد مسائل کلان استان را با محوریت آیت‌الله دژکام نماینده ولی‌فقیه در استان فارس دنبال کنند.
او همچنین گفت: در همین راستا دیداری با معاونان وزیر صمت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی داشتیم که نمایندگان استان در این دو نشست به بیان دیدگاه خود پرداخته و تفاهم‌نامه‌ای درخصوص مرکزیت رشته‌های فنی‌وحرفه‌ای در شهر شیراز به امضا رسید.
سخنگوی مجمع نمایندگان فارس افزود: طبق این تفاهم‌نامه قرار است دوره‌های تخصصی مربوط به نفت را در استان داشته باشیم.
نشست با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرکل ورزش و جوانان فارس برنامه‌های دیگری بود که انصاری به آن اشاره کرد.
انصاری همچنین گفت: پایان‌بخش جلسات دیروز نیز حضور در سازمان صداوسیما و دیدار با مدیرکل این سازمان و بیان دیدگاه‌های طرفین درخصوص مسائل استان بود.
سخنگوی مجمع نمایندگان استان فارس با بیان اینکه امیدواریم این سلسله‌نشست‌ها به پویایی و مودت بیشتر بین مسئولان استان بینجامد، بیان کرد: خواسته مجمع این است که با ارتباط مؤثر و کارآمد با مسئولان دستگاه‌ها، ضمن بررسی مشکلات استان و شنیدن سخنان مدیران، جایگاه مجمع را نیز ارتقا داده و به‌نوعی به رأس امور استان برسانیم که به‌صورت ذاتی برای آن تعریف شده است.
انصاری درخصوص دلیل برگزاری جلسات در حرم شاهچراغ(ع) نیز گفت: روحیه معنوی و انرژی مثبتی که می‌توان از حرم گرفت خود دلیل متقنی برای برگزاری این جلسات در این فضای معنوی است.
او افزود: حضور نماینده ولی‌فقیه در استان فارس در حرم به‌عنوان تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی که نماینده فارس در مجلس خبرگان رهبری نیز است، فرصت مغتنمی برای استفاده از دیدگاه‌ها و رهنمودهای اوست و این نیز دلیلی دیگر بر برگزاری نشست‌های مجمع نمایندگان در حرم 
شاهچراغ(ع) است. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی