[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۹
  • دوره جدید

عمران متوقف نشده است ، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس با بیان اینکه مردم باید نسبت به شرایط اقتصادی کشور آگاه باشند، گفت: گروهی که دولت را متهم به کم‌کاری و ناکارآمدی می‌کنند، واقعیت‌ها را به مردم نمی‌گویند.
دکتر عنایت‌الله رحیمی چهارشنبه ۱۶ مهر در جلسه شورای اداری شهرستان استهبان با اشاره به شرایط اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه اعمال شده بر کشور، گفت: علی‌رغم مشکلات زیاد، دولت تلاش‌های خوبی در زمینه تأمین نیازمندی‌های معیشتی و درمانی مردم انجام داده که کاری بزرگ محسوب می‌شود.
به گزارش شیراز نوین به نقل از روابط عمومی استانداری فارس، دکتر رحیمی‌ تأکید کرد: فعالیت‌های عمرانی کشور متوقف نشده، بلکه برخی طرح‌ها دچار کندی شده که تلاش برای سرعت بخشیدن به آنها و تکمیل طرح‌ها ادامه دارد.
دکتر رحیمی با اشاره به استعدادهای مختلف شهرستان استهبان گفت: نیروی انسانی مستعد و  بزرگترین باغات انجیر دنیا از جمله توانمندی‌های استهبان به شمار می‌رود که شرایط خوبی برای رشد و توسعه آن به وجود آورده است.
وی همچنین تکریم مردم را از جمله الزامات کاری برای مسئولان دانست و اظهار کرد: تکریم مردم احترام به حقوق اساسی آنان است و تمام مسائل باید در چهارچوب شرع و قانون دنبال شود و توصیه به ناامنی غیر قابل قبول است.
استاندار فارس، آبرسانی به ایج و استهبان را از اهداف اصلی در رفع مشکلات عنوان کرد و گفت: این طرح باید توسط فرمانداران شهرستان‌های مربوطه و مشارکت سایر مسئولین به سرانجام برسد.
دکتر رحیمی جابه‌جایی چند روستا و جذب سرمایه‌گذاری در طرح راه آهن را از دیگر مسائل اجرایی شهرستان استهبان عنوان و اضافه کرد: احیای تالاب بختگان از فعالیت‌های موفق در این دولت به شمار می‌رود و در این راستا تلاش می‌کنیم تا با تشکیل ستاد ویژه، احیای تالاب‌های فارس را دنبال کنیم.
به گزارش ایسنا، در سفر استاندار فارس به شهرستان استهبان، 20 طرح عمرانی با سرمایه‌گذاری بالغ بر 390 میلیارد ریال افتتاح و زمینه اشتغال 120 نفر فراهم شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی