[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۶
  • دوره جدید

حامی کادر درمان در خط مقدم کرونا هستیم ، روزنامه شیراز نوین

به همت مرکز وکلای قوه قضائیه و مجمع خیرین تأمین سلامت فارس و دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در آیینی از خیرین حوزه سلامت بیمارستان حضرت علی‌اصغر(ع) تجلیل به عمل آمد.
رئیس هیئت مدیره مرکز وکلای قوه قضائیه در استان فارس در این آیین ضمن عرض تسلیت به مناسبت اربعین حسینی با قدردانی از خیران حوزه سلامت گفت: با شیوع کرونا مرکز وکلای قوه قضائیه استان فارس نیز همچون سایر نهادها بر خود واجب دانست که به کمک هموطنان بشتابد.
عبدلیان‌پور افزود: از ابتدای شیوع کرونا بنا به دستور رئیس مرکز وکلای قوه قضائیه و به همت کمیسیون فرهنگی و رفاهی مرکز، تمام کادر درمانی بیمارستان‌های کل کشور که در خط مقدم مقابله با کرونا بودند، مورد حمایت حقوقی مرکز وکلا قرار گرفتند.
وی تصریح کرد: مرکز وکلای قوه قضائیه مشاوره حقوقی رایگان و استفاده از وکیل معاضدتی برای کادر درمان را در حد توان ارائه کرده و این را وظیفه خود دانسته است.
عبدلیان‌پور خاطرنشان کرد: برگزاری دعا و مراسم و معنوی برای کادر درمان در بیمارستان علی‌اصغر(ع) از دیگر اقدامات این مرکز بود چراکه معتقد بودیم در کنار کمک‌های مالی، در چنین شرایطی باید از نظر روحی نیز کادر درمان را حمایت کرد.
رئیس هیئت مدیره مرکز وکلای قوه قضائیه در استان فارس همچنین از ایجاد پویش انتقال خون توسط این مرکز خبر داد و گفت: همه همکاران ما از سراسر کشور به این پویش پیوستند و توانستیم بخشی از کمبود خونی بیماران را تأمین کنیم.
عبدلیان‌پور که خود نیز به کرونا ویروس مبتلا شده بود، به بیان خاطره‌ای زیبا از شفای خود با توسل به ائمه اطهار پرداخت و گفت: در شرایطی که به دلیل بیماری زمینه‌ای وضعیت وخیمی از نظر جسمی داشتم، با تلاش پزشکان و توسل به ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا(ع) از بند این بیماری منحوس رها شدم و امیدوارم که سایر هموطنان نیز با دعای خیر مردم خوبمان و کمک ائمه اطهار شفای عاجل
پیدا کنند.
رئیس مرکز وکلای قوه قضائیه استان فارس افزود: بنده با گوشت و پوست و استخوان خود این بیماری را درک کردم و ممکن است برای هر کسی این وضعیت رخ دهد لذا در شب اربعین حسینی از خدا می‌خواهم که به عزت سید الشهدا(ع) و مقام عالی ایشان نزد پروردگار، تمام بیماران شفا پیدا کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی