[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۵
  • دوره جدید

جذب بیش از ۲میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی در کازرون، روزنامه شیراز نوین

مدیر جهادکشاورزی شهرستان کازرون گفت: نیمه نخست امسال 20 نفر از متقاضیان ماشین‌آلات کشاورزی این شهرستان از تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی برخوردار شدند. 
به گزارش روابط عمومی معاونت سازمان و مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان کازرون، حمید رشیدی تصریح کرد: از محل تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی، 20 دستگاه ادوات کشاورزی به مبلغ 740 میلیون تومان و  19 دستگاه تراکتور به مبلغ یک میلیارد 900 میلیون تومان خریداری شد. وی افزود: امسال از محل خط اعتباری مکانیزاسیون کشاورزی، تسهیلات با سود 15 درصد و سهم‌آورده 20 درصد به متقاضیان با بازپرداخت پنج تا هفت سال پرداخت می‌شود. این مقام مسئول با اشاره به اینکه تأمین ماشین‌آلات مکانیزه کشاورزی از جمله طرح‌های اولویت‌دار بخش کشاورزی برای استفاده از تسهیلات است، بهره‌برداران بخش کشاورزی می‌توانند با استفاده از تسهیلاتی که دولت در نظر گرفته، برای نوسازی تراکتورها و ماشین‌آلات فرسوده و تکمیل ادوات و دنباله بندها در راستای افزایش ضریب و درجه مکانیزاسیون در بخش کشاورزی استفاده کنند.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کازرون بیان کرد: کاهش هزینه‌های تولید از طریق مدیریت مصرف نهاده‌ها و کاهش هزینه‌های کارگری از اهداف توسعه مکانيزاسيون در بخش کشاورزی است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی