[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۰
  • دوره جدید

افزایش مراکز ۱۶ساعته کرونا در فارس، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در یکصدوهشتادویکمین نشست ستاد مدیریت بیماری کووید ۱۹ در دانشگاه، از افزایش مراکز ۱۶ساعته درمان سرپایی کرونا و انجام نمونه‌گیری کووید۱۹ در آزمایشگاه‌های تشخیص مولکولی استان خبر داد. به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه علوم‌پزشکی شیراز، دکتر مهرزاد لطفی با ارائه توضیحاتی درباره سفر اخیر معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شیراز، گفت: در این بازدید، نحوه ارائه خدمات سلامت از سوی دانشگاه در راستای مقابله و مدیریت بیماری کووید ۱۹ در استان، بررسی و بر تلاش برای بهبود ارائه خدمات به مردم تأکید شد. او با اشاره به اقدامات انجام‌شده در راستای بهبود کیفیت خدمت‌رسانی به مردم، عنوان کرد: تعداد مراکز نمونه‌گیری کووید۱۹ و آزمایشگاه‌های تشخیص مولکولی استان نیز افزایش می‌یابد. دکتر لطفی ضمن بررسی آمار نمونه‌های انجام‌شده آزمایش کرونا طی روز جمعه تاکنون در فارس، به بررسی آمار مبتلایان، موارد مرگ‌ومیر، افراد بستری و بهبودیافته، روند خدمت‌رسانی به مبتلایان و موارد مشکوک در مراکز درمانی و عملکرد مراکز آزمایشگاهی تشخیصی کروناویروس پرداخت.
رئیس دانشگاه از اعضای ستاد مدیریت بیماری کووید ۱۹ در دانشگاه خواست تا پیگیری مصوبه‌های این نشست را در اولویت دستور کار خود قرار دهند. دکتر عبدالرسول همتی دیگر عضو این نشست بود که درباره اقدامات در حال پیگیری حوزه بهداشت در راستای مدیریت بحران کرونا در سطح استان گزارش داد.
دکتر علی اکبری معاون درمان دانشگاه نیز در این نشست با اعلام آمار مبتلایان و افراد بستری در مراکز درمانی و بیمارستان‌های فارس، درباره شیوه خدمت‌رسانی به مبتلایان و مراجعان در بیمارستان‌های شیراز و شهرستان‌های استان توضیحاتی ارائه داد.
دیگر معاونان و مدیران ارشد دانشگاه نیز در این نشست به بیان توضیحاتی درباره اقدامات حوزه خود در راستای بسیج ملی مبارزه با کروناویروس در فارس پرداختند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی