[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۴
  • دوره جدید

کشف سرقت‌های میلیاردی، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان از انهدام 4 باند سرقت و کشف مقادیر زیادی اموال مسروقه به ارزش 160میلیارد ریال خبر داد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار رهام‌بخش حبیبی در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه، اظهار داشت: طرح مقابله با وقوع انواع سرقت توسط مأموران پلیس آگاهی استان طی یک هفته گذشته در سطح شهرستان شیراز اجرایی شد.
وی ادامه داد: در این راستا مأموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات شبانه‌روزی، موفق شدند 4 باند سرقت را منهدم و 20 سارق را دستگیر کنند.
فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه سارقان تاکنون به 284 فقره انواع سرقت اعتراف کرده‌اند، تصریح کرد: از اعضای این باندها، مقادیر زیادی اموال مسروقه شامل 37 دستگاه تلفن همراه، 120 دستگاه خودرو پراید و پژو 206، مقادیری طلاجات و تعداد زیادی وسایل درون خودرو کشف شد که ارزش این اموال بنا به اظهارنظر کارشناسان مربوطه، 160میلیارد ریال برآورد شده است.
سردار حبیبی با اشاره به اینکه همه متهمان از مجرمان سابقه‌دار و حرفه‌ای هستند، افزود: از شهروندان درخواست می‌شود هشدارهای پیشگیرانه پلیس درخصوص پیشگیری از وقوع انواع سرقت را جدی بگیرند و درصورت مشاهده موارد مشکوک، مراتب را در اسرع وقت به پلیس اطلاع دهند.
فرمانده انتظامی استان فارس به مخلان نظم و امنیت عمومی در جامعه هشدار داد و گفت: پلیس فارس با تلاش‌های شبانه‌روزی خود برای شناسایی و دستگیری این‌گونه افراد به‌صورت قاطعانه و قانونی اقدام خواهد کرد.  
کشف 211 کیلو حشیش زیر بار خاک آهن
فرمانده انتظامی استان همچنین گفت: با تلاش مأموران انتظامی شهرستان نی‌ریز، 211 کیلو حشیش زیر بار خاک آهن کشف شد.
سردار رهام‌بخش حبیبی افزود: روز جمعه مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر «نی‌ریز» حین کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی، به یک دستگاه کامیون حامل بار خاک آهن که از سیرجان عازم شیراز بود، مشکوک شدند و آن را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.
سردار «حبیبی» افزود: در بازرسی از آن خودرو، 211 کیلو مواد مخدر از نوع حشیش که به طرز بسیار ماهرانه‌ای زیر بار خاک آهن جاسازی شده بود، کشف شد.
فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه در این خصوص یک نفر قاچاقچی حرفه‌ای دستگیر و تحویل مراجع قضائی شد، تصریح کرد: مبارزه با سوداگران مرگ یکی از اولویت‌های اصلی این فرماندهی در سال جاری است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی