[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۰
  • دوره جدید

بار قاچاق در تور تعزیرات ، روزنامه شیراز نوین

جریمه ۴میلیارد و ۵۰۰میلیونی 
متهم پرونده قاچاق لوازم یدکی

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس گفت: یک متخلف که اقدام به قاچاق لوازم یدکی خودرو کرده بود، از سوی تعزیرات به پرداخت ۴میلیارد و ۵۰۰میلیون ریال محکوم شده است.
غلامرضا سالاری گفت: مأموران طی بازرسی از یک دستگاه کامیون مقادیر قابل‌توجهی لوازم یدکی خارجی را کشف کردند که با توجه به ارائه‌ندادن مدارک گمرکی از جانب راننده کامیون، محموله توقیف و به سازمان اموال تملیکی منتقل شد. به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط‌عمومی تعزیرات فارس، سالاری با اشاره به اینکه پرونده‌ای در این رابطه تشکیل و به تعزیرات ارسال شد، گفت: متهم پرونده در بازجویی‌های اولیه صراحتاً اعتراف کرد که محموله مکشوفه را غیرقانونی و به‌طور قاچاق وارد کشور کرده و قصد انتقال آن به تهران را داشته که توسط مأموران شناسایی و بازداشت شده است. مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس اضافه کرد: با تکمیل تحقیقات و محرزشدن تخلف، شعبه رسیدگی‌کننده حکم به ضبط محموله مکشوفه به نفع دولت و جریمه ۴میلیارد و پانصدمیلیون ریالی متهم صادر کرد.
سالاری همچنین با اشاره به کشف ۳۲ دستگاه خودروی صفر کیلومتر توسط پاسداران گمنام امام زمان(عج) در ماه‌های گذشته در شهرستان لارستان، گفت: در این رابطه یک متهم دستگیر شده بود. وی با بیان اینکه پرونده این تخلف در تعزیرات حکومتی لارستان ایجاد شده است، گفت: بعد از انجام تحقیقات گسترده، مشخص شد که متهم با سوءاستفاده از وضعیت بازار اقدام به احتکار خودرو به قصد گران‌فروشی کرده است. مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس گفت: بعد از محرزشدن تخلف، شعبه رسیدگی‌کننده، متهم را به پرداخت ۵میلیارد و ۸۰۰میلیون ریال جریمه و عرضه خودروها در بازار رسمی، محکوم کرد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی