[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۴
  • دوره جدید

رئیس هیئت انجمن‌های ورزش‌های رزمی فارس، دبیرکل یونگ‌مودو ایران شد، روزنامه شیراز نوین

رئیس هیئت انجمن‌های ورزش‌های رزمی فارس، دبیرکل یونگ‌مودو ایران شد.
دکتر کیوان دهناد، بنیانگذار و مسئول یونگ‌مودو ایران در احکام جداگانه‌ای اعضا هیئت رئیسه و دبیرکل این رشته را در ایران منصوب کرد تا فعالیت این رشته در ایران از سر گرفته شود. در این احکام دکتر مهرداد درویش به عنوان مسئول کمیته پزشکی ورزشی و عضو هیئت رئیسه، دکتر پاکنوش خاکزاد به عنوان مسئول کمیته حقوقی و انضباطی و عضو هیئت رئیسه و استاد محمدرضا اوجی را به عنوان دبیر کل و عضو هیئت رئیسه یونگ‌مودو ایران منصوب شدند.
در بخشی از این احکام آمده ‌است:
«نظر به تجارب و سوابق ارزنده جنابعالی در امر توسعه و گسترش ورزش‌های رزمی از تاریخ فوق به‌عنوان مسئول کمیته یاد شده و عضو هیئت رئیسه یونگ‌مودو ایران منصوب می‌گردید. امید که با تلاش و همت والایتان و هماهنگی با مسئولین سبک کشور در امر توسعه و گسترش این هنر رزمی اصیل در ایران، سربلند، موفق و
پیروز باشید.»
دبیرکل یونگ مودو در ایران گفت: این رشته از سال 92 در ایران مجوز فعالیت گرفته و تا کنون فعالیت آن محدود بوده که از این پس قصد داریم تا این رشته را در تمام کشور فعال کنیم. محمدرضا اوجی برگزاری دوره‌های آنلاین، استعدادیابی و دادن نمایندگی به استان‌های کشور را از جمله مهم‌ترین برنامه‌های پیش روی یونگ مودو اعلام کرد.
یونگ مودو از رشته‌های رزمی کشور کره‌جنوبی می‌باشد که زیر نظر دانشگاه یونگ‌این فعالیت دارد و ترکیبی از رشته‌های تکواندو و جودو است که در ایران نیز زیر نظر دکتر کیوان دهناد، استاد بزرگ ورزش‌های رزمی فعالیت داشته و حضوری فعال در مسابقات مستر شیپ کره‌جنوبی دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی