[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۰
  • دوره جدید

رزمایش لبخند رضایت برگزار شد ، روزنامه شیراز نوین

مسئول سازمان بسیج فرهنگیان فارس گفت: سازمان بسیج فرهنگیان استان فارس با همکاری اداره‌کل آموزش‌وپرورش فارس و تمامی ادارات آموزش‌وپرورش استان برای سومین بار مبادرت به جمع‌آوری کمک‌های مؤمنانه در قالب 10هزار بسته معیشتی کرده است.
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی آموزش‌و‌پرورش فارس، دکتر ناصر جوکار در مراسم استقبال از کاروان کمک‌های مؤمنانه فرهنگیان استان در محل این اداره‌کل گفت: رزمایش بزرگ «لبخند رضایت» همگام با بسیج فرهنگیان سراسر کشور، در سراسر فارس برگزار می‌شود. 
مسئول سازمان بسیج فرهنگیان فارس گفت: این سازمان با همکاری اداره‌کل و ادارات آموزش‌وپرورش سراسر فارس برای سومین بار مبادرت به جمع‌آوری کمک‌های مؤمنانه کرده که شامل پوشاک به ارزش هر بسته 300هزار تومان، اقلام معیشتی و نوشت‌افزار به ارزش هر بسته 80هزار تومان است. جوکار با بیان اینکه طرح لبخند رضایت طرحی ملی از سوی سازمان بسیج فرهنگیان کشور است، گفت: امروز 10هزار بسته معیشتی و کمک‌های مؤمنانه و اقلام پوشاک و لوازم‌التحریر همزمان در این طرح در سطح استان پهناور فارس توزیع می‌شود که این کمک‌ها در اختیار دانش‌آموزان بی‌بضاعت قرار می‌گیرد. وی با اشاره به فعالیت رؤسای آموزش‌وپرورش استان، فرهنگیان بسیجی و اداره مشارکت‌های مردمی و اداره شاهد اداره‌کل آموزش‌وپرورش فارس در جمع‌آوری این کمک‌های مؤمنانه افزود: از این تعداد 4هزار بسته معیشتی کمک‌های مؤمنانه، پوشاک و لوازم‌التحریر در اختیار دانش‌آموزان و والدین آسیب‌دیده آن از بیماری کرونا در نواحی آموزش‌وپرورش شهر شیراز قرار می‌گیرد. مسئول سازمان بسیج فرهنگیان فارس ضمن تشکر از تمامی دست‌اندرکاران در جمع‌آوری کمک‌های مؤمنانه گفت: معلمان نشان دادند که اقتصاد اخلاقی آری اما اخلاق اقتصادی هرگز.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی