[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

رونق گردشگری در محور حافظ ، روزنامه شیراز نوین

شهردار شیراز در بازدید از پیاده‌راه در حال احداث دروازه قرآن - دروازه اصفهان گفت: این پیاده‌راه یک محور غنی تاریخی، فرهنگی و مذهبی است که نقش مهمی را در گردشگری ایفا می‌کند.
به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، حیدر اسکندرپور با اشاره به اهمیت بالای مسیر گردشگری دروازه قرآن - دروازه اصفهان (محور حافظ) افزود: شهروندان و گردشگران با طی‌کردن این مسیر می‌توانند به بازار وکیل و سپس به سومین حرم اهل بیت حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) برسند.
وی خاطرنشان کرد: در طول مسیر گردشگری دروازه قرآن - دروازه اصفهان بناها و آثار ارزشمندی همچون باغ جهان‌نما، حافظیه، باغ ملی، مجموعه علی بن حمزه(ع) و... قرار دارد.
شهردار شیراز اجرای این پروژه را به علت وجود تأسیسات شهری، لزوم هماهنگ‌کردن مجموعه‌های مختلف اجرایی و پلیس راهور و فعال‌بودن ترافیک در محور حافظ، دشوار ارزیابی کرد و گفت: در این محور هم‌اکنون رفت‌وآمد خودرویی وجود دارد.
مهندس اسکندرپور با بیان اینکه تلاش داریم پروژه را در موعد مقرر به بهره‌برداری برسانیم، افزود: با هماهنگی انجام‌شده با دستگاه‌های ذی‌ربط پیش‌بینی می‌کنیم اجرای پروژه روند بهتری داشته باشد و با سرعت‌بخشیدن به اجرای این پروژه زحمت شهروندان در تردد را به حداقل برسانیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی