[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۰
  • دوره جدید

تدریس شیوه‌نامه جدید زندگی ، روزنامه شیراز نوین

اولین نمایشگاه تخصصی مقابله با ویروس کرونا آغازبه‌کار کرد 
تدریس شیوه‌نامه جدید زندگی 
مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین‌المللی فارس: کرونا شیوه زندگی ملل جهان را تغییر داده است 
 فرزاد وثوقی- گروه خبر
 اولین نمایشگاه تخصصی مقابله با ویروس کرونا با حضور جمعی از مدیران و مسئولان کشوری و استانی عصر روز گذشته در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس شروع‌به‌کار کرد.
سیدمحمود موسوی، مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین‌المللی فارس در آیین گشایش این نمایشگاه گفت: با شیوع ویروس کرونا شیوه زیست تمام مردم جهان تغییر کرده است و در ایران نیز ان‌شاءالله با اقداماتی که مدیریت کشور به عمل می‌آورد، همراهی و رعایت مردم و با کمک تجهیزات و تکنولوژی‌های مناسب به پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری می‌پردازیم. موسوی افزود: این نمایشگاه با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی، حفظ سلامت محیط با گندزدایی مداوم، فاصله‌گذاری اجتماعی، الزام استفاده از ماسک مناسب برای ورود به سالن‌ها و همچنین کنترل مداوم شرایط مذکور برگزار می‌شود. وی گفت: بیش از50 شرکت با زمینه فعالیت تولید تجهیزات پزشکی، مواد ضدعفونی‌کننده، ماسک و دستکش، کیت‌های آزمایشگاهی، خدمات مرتبط با دوران کرونا ازجمله اپلیکیشن‌های مقابله با کرونا، آموزش از راه دور، میز خدمت برای حذف مراجعات حضوری و دیگر خدمات مرتبط با پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا که 75 درصد آن‌ها از استان فارس و 25 درصد از استان‌های تهران، یزد، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی و کرمان هستند، در این نمایشگاه حضور دارند.
مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس از ارائه آخرین دستاوردها و فناوری‌های روز در حوزه بیماری کووید19، معرفی توانمندی‌های داخلی و روش‌های اتصال بین تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان و فرهنگ‌سازی عمومی به‌منظور معرفی و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و مقابله‌ای با ویروس کرونا در این نمایشگاه خبر داد و گفت: مشارکت‌کنندگان در دو سالن بهار و سرو به مساحت 4هزار مترمربع به مدت چهار روز به ارائه خدمات و محصولات خود می‌پردازند. موسوی با اعلام اینکه کارشناسان، متخصصان، تولیدکنندگان، پزشکان و فعالان مرتبط با حوزه ویروس کرونا از این نمایشگاه بازدید تخصصی خواهند داشت، گفت: علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه تا روز پنجشنبه مورخ 24 مهر 1399 همه‌روزه از ساعت 17 تا 22 به محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس مراجعه کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی