[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۰
  • دوره جدید

معاون بهزیستی فارس: ۴۰۵ مددجو خانه‌دار شدند ، روزنامه شیراز نوین

معاون هماهنگی مؤسسات غیردولتی مشارکت‌های مردمی و اشتغال اداره کل بهزیستی فارس از واگذاری 405 واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی در سال جاری خبر داد. به گزارش شیراز نوین به نقل از روابط عمومی اداره کل بهزیستی فارس، پریسا زارعی در جلسه شورای مشارکت‌های مردمی بهزیستی با بیان اینکه 2 هزار 790 واحد مسکونی ویژه در حال احداث است، اظهار داشت: پروژه ساخت 2 هزار و 385 واحد مسکونی باقیمانده علی‌رغم افزایش هزینه‌های ساخت‌وساز با قوت ادامه دارد. 
وی با بیان اینکه برای خدمات‌دهی به گروه‌های هدف اعتبارات دولتی به تنهایی پاسخگو نیست، تصریح کرد: با بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها و توان خیرین اقدامات بسیار خوبی در یکسال اخیر برای تأمین نیاز افراد نیازمند انجام شده است. معاون هماهنگی مؤسسات غیردولتی مشارکت‌های مردمی و اشتغال اداره کل بهزیستی فارس افزود: در زمان زلزله خوزستان و سیل سیستان و بلوچستان به ترتیب 20 و 40 میلیارد از سوی بهزیستی با مشارکت مردمی به خانواده‌های آسیب‌دیده از بلایای طبیعی کمک شد. زارعی اضافه کرد: در پویش نوروز و ماه مبارک رمضان مجموعاً 180 میلیارد ریال کمک‌های غیرنقدی جمع‌آوری و به گروه‌های هدف تحویل داده شد. 
وی از جمع‌آوری 70 میلیارد ریال کمک غیرنقدی برای ازدواج 40 هزار مددجو در پویش ایران همدل از زمان شیوع کرونا خبر داد و یادآور شد: از محل اعتبارات سازمان بهزیستی نیز به 371 نفر معادل 6 میلیارد و 810 میلیون ریال به صورت نقدی کمک شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی